10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن | تماشاچی
کد خبر:29745
پ
PES-2019-Cover_LiveRoid

۱۰ ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

همانطور که تا پیش از این با ترفندهای مختلف بازیهای فیفا ۱۸ و PES 2018 همراهتان بودیم؛ در ادامه این مطلب قصد داریم به ۱۰ ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن بپردازیم که به زودی به یکی از نیازهای اساسی گیمرها تبدیل خواهد شد چرا که این بازی تا چند روز دیگر به […]

همانطور که تا پیش از این با ترفندهای مختلف بازیهای فیفا ۱۸ و PES 2018 همراهتان بودیم؛ در ادامه این مطلب قصد داریم به ۱۰ ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن بپردازیم که به زودی به یکی از نیازهای اساسی گیمرها تبدیل خواهد شد چرا که این بازی تا چند روز دیگر به طور رسمی به بازار عرضه خواهد شد. برای خواندن امکانات و ویژگی های جدید PES 2019 بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

آموزش انواع دریبل و تکنیکهای PES 2019

 

آموزش تنظیمات ترکیب PES 2019

 

آموزش دفاع در PES 2019

 

نتایج زنده فوتبال

 

آموزش کامل ترفندها و رمزهای مخفی pes 2020

 

سایت رایگان پخش فوتبال زنده آنلاین

 

آموزش حرکت دادن دروازه بان در pes 2019

 

آموزش تصویری نصب pes 2019 در کامپیوتر و گوشی

 

زمان انتشار بازی pes 2020 مشخص شد

 

 

آموزش قویترین سیستم و ترکیب بارسلونا در PES 2019

 

دانلود نسخه رایگان و کرک شده PES 2019 برای کامپیوتر

 

بیشتر بخوانید؛ آموزش بهترین و قویترین سیستم و ترکیب در PES 2019

 

۱۰ ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

 

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

 

با ترفندها و کلک هایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم می توانید شانس پیروزی خود بر حریفان را افزایش دهید اما هرگز فراموش نکنید که برای بردن حریفان نیاز به تمرین بیشتر و بیشتر دارید و اگر بر هر یک از رمزهای PES 2019 که در ادامه مطرح خواهیم کرد، مسلط شوید آنگاه می توانید با خیال راحت با دوستان خود مسابقه دهید.

 

 

زیاد از دکمه اسپرینت استفاده نکنید و بازیکنانتان را ندوانید

 

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

 

یکی از عادتهای اشتباه گیمرها برای تسلط در بازی این است که در تمام طول بازی سعی می کنند در حالت سرعت، از بایکنان خود بازی بگیرند که این عادت اشتباه باعث می شود آنها زودتر خسته شوند و کارایی آنها در دقایق پایانی بازی پائینتر بیاید. در بازی PES 2019 فضای بیشتری برای پاسکاری بین بازیکنان وجود دارد و این حالت باعث می شود به جای دواندن بازیکن، از پاس های سالم به بازیکن کناری و دریبل زنی استفاده کنید؛ تنها زمانی از سرعت بازیکنان استفاده کنید که انها قادر به خلق موقعیت خطرناک هستند.

 

در دفاع کردن صبور باشید

 

یکی از مهمترین ویژگی های PES 2019 مقابله با حمله حریف است؛ در نتیجه اگر بدون برنامه به سمت بازیکن صاحب توپ حریف یورش ببرید، یک فضای خالی بزرگ در ساختار دفاعی شما ایجاد خواهد شد که به تیم حریف این فرصت را می دهد تا به راحتی گلزنی کند. در نتیجه صبوری یکی از رمزهای اصلی موفقیت در پس ۲۰۱۹ است و شما را در رقابتهای آنلاین با حریفان ناشناخته پیروز می کند.

 

از تعویض های زودهنگام استفاده کنید

 

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

 

در PES 2019 این قابلیت وجود دارد که وقتی توپ به اوت رفت تنها با فشردن ۳ دکمه یک تعویض سریع انجام دهید چرا که اگر بازیکن خسته خود را دیر تعویض کنید، ممکن است از همان ناحیه ضربه بخورید زیرا عملکرد اوبه شدت افت خواهد کرد و استفاده از بازیکن خسته در زمین احتمال مصدوم شدن او را بالا می برد. در نتیجه از بازیکنان تازه نفس برای افزایش سرعت تیمی و مهارتهای آنها استفاده کنید.

 

از تکلهای لغزشی با احتیاط استفاده کنید

 

در PES 2019 مثل همه نسخه های قبلی استفاده از تکل لغزنده آخرین راهکار برای دفع توپ یا گرفتن توپ از حریف است چرا که اگر این تکل موفقیت آمیز نباشد، یک بازیکن شما به طور کل از جریان بازی خارج می شود پس بهتر است با تمرکز در بازی به فکر قطع پاس های حریف باشید. از دیگر کارهایی که در زمانی که صاحب توپ نیستید می توانید انجام دهید نیز می توان به جاکی (R2/RT) و پرس حریف با نگه داشتن (X/A) اشاره کرد و آخرین گزینه تکل لغزنده است. البته در برخی موارد، این تکلها که از جلو زده می شوند می تواند حریف را که به سمت دروازه شما نزدیک می شود سورپرایز کند.

 

از شیوه های جدید شوتزنی در PES 2019 استفاده کنید

 

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

به عنوان بخی از ویژگی جدید magic moments در pes 2019 حالات جدیدی برای شوتزنی درون محوطه جریمه تعبیه شده است و شانس گل شدن توپ به عواملی همچون فاصله با دروازه،حرکت توپ، مهارت بازیکن، و شوت در موقعیت مناسب بستگی دارد اما برای گل کردن توپهای داخل محوطه جریمه بهتر است از ضربات کنترل شده با R2/RT استفاده کنید تا شانس گل شدن توپ افزایش یابد.

 

میزان بازی دفاعی و هجومی تیم خود را تنظیم کنید

شما در پس ۲۰۱۹ می توانید میزان میل به تهاجم یا دفاع کردن تیم خود را تنظیم کنید؛ این گزینه در حالت عادی بر روی استاندارد قرار داده شده اما شما می توانید با توجه به شرایط بازی آن را تغییر دهید. به عنوان مثال اگر تحت فشار شدید قرار دارید و قصد دارید در دقایق پایانی به گل برسیدمی توانید کل تیم خود را در حالت هجومی قرار دهید که البته این کار با چاشنی ریسک همراه خواهد بود.

 

انتخاب بازیکنان سرحال برای تیم خود

 

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

 

اگر در بازی pes 2019 تازه کار هستید بهتر است قبل از انجام هر کاری در ترکیب، ابتدا در game plan به سراغ بازیکنانی بروید که سرحال هستند و فلش انها رو به بالا قرار دارد. برای دیدن میزان سرحال بودن بازیکنان کافیست R2/RT را در گیم پلن بازی فشار دهید. بازیکنانی که فلش رو به بلا دارند در وضعیت خوبی قرار دارند. این موضوع تاثیر قابل توجهی در عملکرد بازیکن فوق در زمین مسابقه دارد بنابراین بازیکنان خود را هوشمندانه انتخاب کنید و تنها بر اساس آمار آنها، ترکیب اولیه را نچینید.

 

از تمام عرض زمین در بازی استفاده کنید

 

همانطور که در بالاتر اشاره شد در pes 2019، فضاسازی یکی از راههای موفقیت در بازی است در نتیجه در موقع حمله می توانید با دریبل زدن بازیکن حریف یا پاسهای کوتاه، فضای خوبی برای سایر بازیکنان ایجاد کنید و به دفعات منطقه بازی را عوض کنید تا تمرکز حریف از سبک بازی شما به هم بریزد. با تعویض مکرر منطقه بازی، فضاهایی که برای حمله کردن نیاز دارید، نمایان می شود و می توانید از این فضاها برای ضد حمله استفاده کنید.

 

با شرایط آب و هوایی زمان بازی هماهنگ شوید

 

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

 

در pes 2019 شرایط اب و هوایی برفی نیز تعبیه شده و شما باید بازی در هر شرایط آب و هوایی از جمله بارانی و برفی را بلد باشید چرا که در این شرایط، بازیکنان تکنیکی و سریع شما احتمالاً لیز میخورند و باید حساب همه احتمالات را در شرایط جوی مختلف بکنید؛ مثلا بدون تردید در شرایط برفی یا بارانی اگر به سانتر کردن در حالت سرعت بازکنتان فکر کنید، بازیکنتان لیز خواهد خورد و توپ از دست می رود.

 

تنظیمات Advanced instructions را حتماً انجام دهید

 

ست کردن تنظیمات پیشرفته در pes 2019 باعث خواهد شد تا نوع بازی تیم شما به شکل چشمگیری عوض شود و شما با شرح وظایف دادن به بازیکنان می توانید تاکتیکهایمورد نظر خود را در زمین اجرا کنید.

 

بیشتر بخوانید؛ راهنمای کامل تصویری تنظیمات تاکتیک در PES 2019 و PES 2018

 

نحوه دفاع در PES 2019 مقابل سانترهای کوتاه را یاد بگیرید

 

 

یکی از مواردی که گیمرها با استفاده از آن به گلهای زیاد در بازی pes 2019  می رسند استفاده از سانترهای کوتاه است و اگر شما به بتوانید چنین سانترهایی را مهار کنید و دفاع مقابل این توپ ها را یاد بگیرید، مسملماً امار گلهای خورده شما به طرز محسوسی کاهش می یابد.

 

آموزش دفاع کردن در pes 2019

 

اهمیت بالای اولین استپ توپ

 

 

در pes 2019 بازی طوری طراحی شده که اگر در اولین کنترل توپ دچار مشکل شوید، احتمال از دست دادن توپ و ارسال یه پاس بد بسیار بالاست پس طوری تمرین کنید که در هر حالتی بتوانید به توپ مسلط باشید.

 

گل ضربه ایستگاهی زدن را در pes 2019 تمرین کنید

 

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

 

یکی دیگر از مواردی که در pes 2019 به وفور شاهد گل شدن آن هستیم، ضربات ایستگاهی است که اگر گیمری در آن مسلط باشد، شانس خود برای موفقیت در بازی و پیروزی بر حریفان را افزایش داده است.

 

خرید بسته مهاجرت به استرالیا تنها با ۲۸ هزار تومان

فایل ویدئویی ۱ ساعته به زبان فارسی

 

 

آموزش حل مشکلات فیفا ۱۹

 

با به کار بردن این ترفندها و رمزهای PES 2019 در بازیهای خود، به شکل قابل ملاحظه ای شانس خود برای پیروزی بر حریفان را افزایش خواهید داد؛ با ما در ادامه با سایر آموزشهای مرتبط با PES 2019 همراه باشید.

 

ورود به بخش سوال و جواب تخصصی بازیهای مختلف سایت تماشاچی

 

اگر از کیفیت مطلب آموزش بازی pes 2019 و ترفندهای مختلف آن رضایت داشتید، آن را برای دوستان دیگر خود به اشتراک بگذارید.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 39 دیدگاه
 • علیرضا ۱۴ آبان ۱۳۹۷ / ۳:۳۶ بعد از ظهر

  مرسی. میشه گل از راه دورم بگین؟

 • مهدی علیاری ۲۹ آبان ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۶ بعد از ظهر

  مرسی میشه بگین از کجا میتونم بخرم پس ۲۰۱۹ رو؟

 • مهدی ۱۶ آذر ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۶ قبل از ظهر

  متاسفانه pes از سال ۲۰۱۴ خراب شد. من تا ۲۰۰۸ فبفا بازی می کردم. مشکل فیفا این بود که در سخت ترین دجه به جای اینکه pc قوی بشه تیمت ضعیف می شد پاس ها و حرکات بازیکن ها بسیار کند و پر اتشباه می شد در صورتی که تو بازی pes تا ۲۰۱۳ در سخت ترین حالت هم تیم ضعیف نمی شد. الان که تو pes 2019 بازیکن ها در سخت ترین درجه کند و بسیار پر اشتباه هستند. جهت پاس ها به شدت بد شده و داوری هم که هنوز مشکل دارد. اگر pes این قضیه را حل کنه عالی میشه ولی وقتی pes 2019 را بازی کردم دیدم بازیش شده دقیقا مثل فیفا ۹۸ فقط کیفیتش بهتر شده

  • مدیر ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ۵:۰۴ بعد از ظهر

   چشم

 • هادی ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۲ قبل از ظهر

  سلام اگه از سانتر کردن اموزش دارین بزارید هر جور سانتر میکنم به بازیکنم نمیرسه ،و ترکیب پاریس رو هم اضافه کنید ممنون

 • رضا ۲۹ دی ۱۳۹۷ / ۲:۰۷ بعد از ظهر

  سلام مدیرجان…بیزحمت روش حرکت دادن دروازه بان رو موقع ضربات ایستگاهی رو ذکر کنید..با تشکر

  • مدیر ۲۹ دی ۱۳۹۷ / ۲:۲۲ بعد از ظهر

   چشم دوست عزیز

  • احمدرضا ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ / ۹:۳۰ بعد از ظهر

   شوک سمت راست رو فشار بده و دکمه ای که بازیکن رو عوض میکنه بزن درست میشه عزیز

  • رضل ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۷:۲۰ بعد از ظهر

   L1 رو بگیر همزمان r3 رو به داخل فشار بده

  • محمدرضا ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۳:۵۸ بعد از ظهر

   برای این که موقع ضربه ایستگاهی گلر حرکت کنه بایدL1وR3وL3را
   همزمان فشار داد

 • مجید ۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۴:۰۵ قبل از ظهر

  آموزش، وقتی به بازکن خودی پاس میدیم و بازیکن خودی اجازه میده که توپ از بین پاهاش عبور کنه و حرکت فرار رو شروع کنه رو توضیح بدین، با تشکر

  • رضا ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۷:۱۹ بعد از ظهر

   کافیه فقط دکمه r1 رو نگه داری بدون اینکه به کنترلهای حرکتی دست بزنی

  • ناشناس ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ / ۳:۴۵ بعد از ظهر

   باید وقتی توپ به بازی کن میرسه R1وL1روفشار بدی وولش کنی

 • سام ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۱:۳۴ بعد از ظهر

  مدیرجان خواهش میکنم چند تا از رمز های داخل بازی با تنه به تنه رو حتما بگو

 • سرباز ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۲ قبل از ظهر

  سلام فقط بگید گزارشگر فارسیشو چطور بیارم… هرچی تو اینترنت میگردم نیست… توروخدا خیلی نیاز دارم ادمین جان… هرچه زودتر راهنمایی کن و اگه امکانش هست به ایمیلم بفرست

  • مدیر ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۹ قبل از ظهر

   چشم بررسی میشه یه پست در موردش زده میشه

   • عماد حاجیان ۱۳ تیر ۱۳۹۸ / ۳:۵۵ بعد از ظهر

    سلام تورو خدا کمک کنید من وقتی میخوام استگاهی بزنم حریفم دروازبان رو سویچ میکنه و وقتی شوت میزنم خیلی راحت توپ رو میگیره چطور میتونم توپ رو به سمت مخالف بفرستم بدون اینکه بازیکنمو حرکت بدم تورو خدا بگید چطور

 • محمد بذلی ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۶:۳۹ بعد از ظهر

  سلام من با pc بازی میکنم و دکمه های که گفتید رو دسته من نیست و با ضربدر و مثلث نشون داده شدن! و R 1-2 دارم

 • رسول ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۱ قبل از ظهر

  عالی عالی عالی

 • امیر علی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۶:۰۴ بعد از ظهر

  خیلی عالی بود من امیر علی هستم

 • ناشناس ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۰ قبل از ظهر

  وقتی کسی میخواد کاشته بزنه چطوری دروازه بان رو جابه جا کنیم

 • نصیر ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۲:۲۱ قبل از ظهر

  سلام تو پاس کاری و یار گیری خیلی مشکل دارم چطو کنم اگه کسی بلده بیاد تلگرام بگه ممنون میشم nasir2030 آیدی

 • Alireza ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ / ۲:۱۸ بعد از ظهر

  اقا سلام من ۴ ساله ک حرفه ای pesبازی میکنم ولی اخر نتونستم بفهمم چجوری موقعی ک کرنرا بلاک میشه بازیکنی که دوس دارما پشت محوته بزارم تا برگشت کرنرارو سر ضرب شوت کنم مثلا تو بارسا بوسکتس میاد ک حوب نیس شوتش اسن پشت مهوترو چجورس باید تنطیم کرد

  • علی ۱۰ تیر ۱۳۹۸ / ۹:۳۴ بعد از ظهر

   چقدر حرفه ای هستید

 • ناشناس ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ / ۹:۱۷ قبل از ظهر

  لطفا ترکیب آرسنال و پاریس هم اضافه کنید ممنون

  • امیر حسین ۱۵ تیر ۱۳۹۸ / ۱:۰۲ بعد از ظهر

   سلام من وقتی می خوام کاشته بزنم حریف دروازه بانشو سویچ می کنه چی کار کنم که توپ گل شه ؟

 • مهدی ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ / ۳:۱۵ قبل از ظهر

  سلام من ایکس باکس۳۶۰ دارم وقتی دارم پی اس ۲۰۱۹ رو بازی میکنم استپ و ک میزنم بازی استپ نمیشه و ی گزینه بالای صفحه میاد میشه راهنمایی کنید؟؟!!

 • امیر ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۰ قبل از ظهر

  چگونه می توان بدون استوب کردن بازی که تعویض کنیم هنگام بازی تعویض کنیم ممنون می شوم جواب دهید

 • امیر حسین ۱۵ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۷ بعد از ظهر

  سلام لطفا آموزش چیدن بهترین سیستم برای بلژیک رو بزارید ممنون

  • مدیر ۱۶ تیر ۱۳۹۸ / ۸:۱۶ قبل از ظهر

   چشم امروز قرار داده میشه هم برای pes 2019 هم برای فیفا ۱۹

 • ناشناس ۱۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱:۰۴ قبل از ظهر

  حاجی برای گول زدن از راه دور وبرای کرنل گل کردن یه کمک میکنی

 • محمد ۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۶:۳۱ بعد از ظهر

  بازی خوبیه ولب خیلی سخت شده نسبت به ۲۰۱۸

 • Amir ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۲:۳۷ بعد از ظهر

  سلام استاد میگم چه شکلی دریپ کنیم؟

 • سالار ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۴:۴۳ قبل از ظهر

  سلام وقت همگی بخیر.چندتا ترفند میگم عشق کنید.خطا میکنن رو بازیکنت داور آوانتاژ میده میخوای خطا بگیری دوتا فلشای شوک رو به راست بچرخونید دوبار.پنالتی دوربین پشت دروازبان جهت ضربه رو نشون میده دوربین مدام در حال چپو راست شدنه حریف هر سمتیو بگیره دوربین زودتر همونوری میه دقت کنی متوجه میشید.ایستگاهی میزنی تیره دروازرو نشونه بگیر R2نگهدار با مربع رو یکم از نصف بیشتر پر کن نوارش قرمز نشده کافیه اگه چپ پا بود بازیکن فلش راست راست پا بود فلش چپو نگهدار البته فقط واسه نزدیک محوطه جریمه نه تو حالت زاویه بسته

  • محمد ۱۴ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۹ قبل از ظهر

   ببخشید سالار جان کدوم دوربین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید