کد خبر:39176
پ
۰۱۳۶۹۰۹۶

کلیپ سوتی میثاقی در مورد پرسپولیس | نسخه او پیچیده شد

در حالی که مجریان و گزارشگران تلویزیونی همواره سعی کرده اند تیم محبوب خود را مخفی کرده تا از چشم هواداران سایر تیم ها نیفتند و به ظاهر بی طرف و منصف وانمود می کنند، اما محمد حسین میثاقی که یک هوادار پرسپولیس بوده و هست، در انتهای بازی استقلال و سپاهان با ادای جملاتی […]

در حالی که مجریان و گزارشگران تلویزیونی همواره سعی کرده اند تیم محبوب خود را مخفی کرده تا از چشم هواداران سایر تیم ها نیفتند و به ظاهر بی طرف و منصف وانمود می کنند، اما محمد حسین میثاقی که یک هوادار پرسپولیس بوده و هست، در انتهای بازی استقلال و سپاهان با ادای جملاتی عجیب، پرده از تیم محبوب خود برداشت و رسماً مشخص شد که او یک پرسپولیسی تمام عیار است که این موضوع با واکنش منفی هواداران سایر تیمها رو به رو شد. در ادامه توجه شما را به کلیپ سوتی میثاقی در مورد پرسپولیس جلب می نماییم.

 

کلیپ سوتی میثاقی در مورد پرسپولیس | نسخه او پیچیده شد

 

 

میثاقی که بلافاصله پس از ادای جملاتش متوجه سوتی خود شد، با کمی تامل و مکث ابتدا سعی کرد سوتی خود را جمع کند و وقتی متوجه شد در آنتن زنده جایی برای اصلاح این سوتی وحشتناک باقی نمانده، ادامه صحبتهای خود را انجام داد. با علنی شدن اختلافات میثاقی و فردوسی پور و جایگزینی او به جای عادل در برنامه نود، موج منفی زیادی علیه او به راه افتاده و این اتفاق، مطمئناً موج منفی هواداران تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و … علیه او را بیشتر خواهد کرد.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید