کد خبر:36085
پ
کلوپ : صلاح اشک مرا در آورد

کلوپ : صلاح اشک مرا در آورد

سرمربی تیم فوتبال لیورپول حرکت مهاجم مصری تیمش را در شب پیروزی پرگل مقابل آرسنال تحسین کرد.     خلاصه بازی لیورپول و آرسنال (۵-۱)   کلوپ : صلاح اشک مرا در آورد     یورگن کلوپ، سرمربی تیم فوتبال لیورپول پس از پیروزی خانگی ۵ بر یک این تیم مقابل آرسنال در هفته بیستم […]

سرمربی تیم فوتبال لیورپول حرکت مهاجم مصری تیمش را در شب پیروزی پرگل مقابل آرسنال تحسین کرد.

 

 

خلاصه بازی لیورپول و آرسنال (۵-۱)

 

کلوپ : صلاح اشک مرا در آورد

 

کلوپ : صلاح اشک مرا در آورد

 

یورگن کلوپ، سرمربی تیم فوتبال لیورپول پس از پیروزی خانگی ۵ بر یک این تیم مقابل آرسنال در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس، از محمد صلاح مهاجم مصری قرمزپوشان مرسی‌ساید که در این بازی گل زد، گل ساخت و یک حرکت تحسین‌برانگیز دیگر انجام داد، تمجید کرد.

صلاح که پنالتی‌زن لیورپولی‌هاست در این بازی اجازه داد هم‌تیمی‌اش روبرتو فیرمینو پنالتی دوم سرخپوشان لیورپول را بزند تا اولین هت‌تریکش در لیگ برتر را کامل کند.

کلوپ به BBC‌ گفت: ما در نیمه دوم می‌دانستیم که نباید بازی را تمام شده بدانیم و به همین دلیل می‌خواستیم آن را کنترل کنیم. وقتی محمد صلاح فرصت زدن پنالتی را به روبرتو فیرمینو داد، من نزدیک بود گریه کنم، چون همه ما می‌دانیم که صلاح چقدر برای زدن گل‌های بیشتر انگیزه دارد. حرکت او واقعاً زیبا بود. کریسمس گذشته است، اما نه برای بازیکنان ما!

کلوپ درباره بازی که در آن تیمش گل خورده را با پنج گل پاسخ داد هم تأکید کرد: پاسخی که تیم ما به گل زده آرسنال داد، در کلاس جهانی بود. ما بعد از دریافت گل خونسردی‌‌مان را حفظ و واقعاً ‌حریف را وادار به ارتکاب اشتباه کردیم. گل دوم فیرمینو زمانی که سادیو مانه توپ را گرفت،‌ عالی بود. دفاع ما هم عالی بود.

 

سرمربی آلمانی لیورپول با اشاره ۹ امتیاز فاصله ایجاد شده میان شاگردانش و تیم دوم جدول (تاتنهام) به بازیکنان تیم خود درباره عواقب از دست دادن تمرکزشان در هفته‌های بعدی هشدار داد و اظهار داشت: ما نمی‌توانیم از الان به دوردست‌ها خیره شویم و نباید بگذاریم چنین اتفاقی رخ دهد. همه دیدیم که تاتنهام این هفته چه نتیجه‌ای گرفت (در خانه ۳ بر یک به ولورهمپتون باخت) پس نباید بگذاریم چنین اتفاقی برای ما هم رخ دهد. مهم نیست که در ماه دسامبر چقدر اختلاف داشته باشید. هنوز تا پایان فصل زمان زیادی مانده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید