کالدرون و معمای خط هافبک ترسناک پرسپولیس | تماشاچی
کد خبر:43427
پ
کالدرون و معمای خط هافبک ترسناک پرسپولیس

کالدرون و معمای خط هافبک ترسناک پرسپولیس

در حالی که صحبتها در خصوص ترافیک در خط دفاع پرسپولیس و نیمکت نشینی حداقل دو بازیکن از ستاره های دفاع ۴ نفره پرسپولیس به گوش می رسد اما نظر شما در خصوص تفکر کالدرون در مورد خط هافبک ترسناک پرسپولیس چیست؟   آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس   کالدرون و معمای خط هافبک […]

در حالی که صحبتها در خصوص ترافیک در خط دفاع پرسپولیس و نیمکت نشینی حداقل دو بازیکن از ستاره های دفاع ۴ نفره پرسپولیس به گوش می رسد اما نظر شما در خصوص تفکر کالدرون در مورد خط هافبک ترسناک پرسپولیس چیست؟

 

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

 

کالدرون و معمای خط هافبک ترسناک پرسپولیس

 

کالدرون و معمای خط هافبک ترسناک پرسپولیس

 

با توجه به اینکه رضایتنامه علی علیپور برای ترک باشگاه صادر نشد، و کالدرون نیز مصرانه به دنبال یک مهاجم بلند زن خارجیبرای حضور در خط حمله پرسپولیس است، به نظر می رسد حضور حداقل ۲ مهاجم در ترکیب و تاکتیک کالدرون برای پرسپولیس مدل ۹۸/۹۹ قطعی است و او تمایلی به استفاده از سیستم های تک مهاجمی ندارد. با این حساب، کار برای انتخاب هافبک های پرسپولیس سخت و  سخت تر می شود چرا که هم اکنون با بازگشت وحید امیری، ترافیک ستاره های در میانه میدان پرسپولیس نیز شدید شده و دو سه ستاره این تیم مجبور به تحمل نیسمکت نشینی هستند.

 

با توجه به شناختی که از کالدرون و سبک بازی او در تیمهای سابقش سراغ داریم، او علاقه زیادی به استفاده از سیستم های ۳ دفاعه دارد و احتمال می رود پرسپولیس مدل ۹۸ با سیستم و ترکیب زیر به میدان برود؛ همانطور که مشاهده می کنید با این تفاسیر بازیکنانی همچون سید جلال حسینی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، محمد نادری، شیری نیمکت نشین خواهند بود که همین مسئله، خارج شدن بازیکنانی همچون سروش رفیعی، شایان مصلح و احتمالاً حسین ماهینی از لیست پرسپولیس را توجیه می کند چرا که پرسپولیس مدل کالدرون پر مهره ترین پرسپولیس چند سال اخیر است که ترافیک سنگینی در خطوط دفاعی و میانی این تیم دیده می شود. البته مدیریت این بازیکنان اسم و رسم دار بر روی نیمکت پرسپولیس هنز میخواهد که باید دید آیا کالدرون می تواند آنها را مدیریت کند یا خیر؟

 

 

برخی گمانه زنی ها نیز استفاده کالدرون از سیستم مدرن ۳-۳-۴ است که بسیاری از تیمهای تهاجمی دنیا از جمله منچسترسیتی، بارسلونا و … از آن استفاده می کنند.

 

 

در واقع می توان گفت به دلیل احتمال نیمکت نشینی سروش رفیعی در تیم جدید پرسپولیس، کالدرون علی رغم میل باطنی ترجیح داد او را در لیست مازاد پرسپولیس قرار دهد تا در جایی بازی کند و استعدادههای خود را به نمایش بگذارد چرا که با وجود این تعداد ستاره در تیم پرسپولیس، فرصت کمی به رفیعی که فصل گذشته نشان داد از دوران اوج فاصله گرفته می رسید.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید