کد خبر:40252
پ
پیمان رنجبری آقای گل لیگ ۱ در راه استقلال ؟

پیمان رنجبری آقای گل لیگ ۱ در راه استقلال ؟

در روزهای پایانی فصل، به نظر می‌رسد فعالیت باشگاه استقلال در زمینه جذب بازیکن برای فصل جدید آغاز شده است. روز گذشته در شرایطی که استقلالی‌ها در آبادان مقابل نفت به میدان رفته بودند پیمان رنجبری آقای گل فصل گذشته لیگ یک در محل این باشگاه رویت شد تا مشخص شود این مهاجم ۲۶ ساله […]

در روزهای پایانی فصل، به نظر می‌رسد فعالیت باشگاه استقلال در زمینه جذب بازیکن برای فصل جدید آغاز شده است. روز گذشته در شرایطی که استقلالی‌ها در آبادان مقابل نفت به میدان رفته بودند پیمان رنجبری آقای گل فصل گذشته لیگ یک در محل این باشگاه رویت شد تا مشخص شود این مهاجم ۲۶ ساله یکی از گزینه‌های خرید آبی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی است.

 

پیمان رنجبری آقای گل لیگ ۱ در راه استقلال ؟

 

پیمان رنجبری آقای گل لیگ 1 در راه استقلال ؟

از جزئیات جلسه رنجبری در باشگاه استقلال خبری منتشر نشده و وی در سکوت خبری در محل این باشگاه حضور یافته است. این مهاجم اردبیلی سابقه بازی در شهرداری تبریز، نفت گچساران، گسترش فولاد تبریز، شهرداری اردبیل، پیکان، نساجی و گل‌گهر سیرجان را داشته و در فصل گذشته با ۱۵ گل زده به همراه شهریار مغانلو آقای گل لیگ دسته اول لقب گرفته و همراه با گل‌گهر به لیگ برتر صعود کرده است.

به رغم آن که استقلال در فصل جاری لیگ برتر با ۳۸ گل زده سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد اما مهاجمین این تیم عملکرد چندان خوبی در این فصل نداشته‌اند و به نظر می‌رسد جذب بازیکن در پست مهاجم جز اولویت‌های اصلی این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود.

منبع
آی اسپورت

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • کاپیتان لوکیتا ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۶:۲۳ بعد از ظهر

    یا خدا این ک مال سیرجون تیم شهر خودمونه
    خدا کنه نره
    رو دستش مهاجم نیست

  • بهرام ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۶:۲۲ بعد از ظهر

    جنجال در سیرجون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید