پیش بازی دربی میلان | انگیزه مضاعف آث میلان برای تصاحب صدر | تماشاچی
کد خبر:45868
پ
پیش بازی دربی میلان | انگیزه مضاعف آث میلان برای تصاحب صدر

پیش بازی دربی میلان | انگیزه مضاعف آث میلان برای تصاحب صدر

در آستانه شروع هفته چهارم سری آ ایتالیا قرار داریم و دو تیم معروف و قدیمی شهر میلان یعنی اینترمیلان و آث میلان امشب یکی از جذاب ترین نبردهای همشهری ها در فوتبال جهان را به نمایش خواهند گذاشت. در ادامه توجه شما را به پیش بازی این دیدار مهیج جلب می نماییم.     […]

در آستانه شروع هفته چهارم سری آ ایتالیا قرار داریم و دو تیم معروف و قدیمی شهر میلان یعنی اینترمیلان و آث میلان امشب یکی از جذاب ترین نبردهای همشهری ها در فوتبال جهان را به نمایش خواهند گذاشت. در ادامه توجه شما را به پیش بازی این دیدار مهیج جلب می نماییم.

 

 

پیش بازی دربی میلان | انگیزه مضاعف آث میلان برای تصاحب صدر

 

پیش بازی دربی میلان | انگیزه مضاعف آث میلان برای تصاحب صدر

 

اینترمیلان در حالی پای به دیدار امشب می گذارد که با هدایت آنتونیو کونته بار دیگر به روزهای اوج خود بازگشته و حضور بازیکنانی همچون روملو لوکاکو، الکسیس سانچز وزن زیادی به این تیم داده است. آنها با ۳ برد از ۳ بازی اخیر خود در سری آ با ۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارند و با خیال راحت تری نسبت به همشهری خود، آماده این مصاف خواهند شد.

از طرف دیگر آث میلان با انگیزه کسب ۳ امتیاز این بازی حساس پای به میدان خواهد گذاشت چرا که کادر فنی این تیم به خوبی از اهمیت این سه امتیاز آگاه هستند. اگر چه آنها با ۶ امتیاز در رده هفتم سری آ قرار گرفته اند اما پیروزی در این دیدار می تواند آنها را هم امتیاز با اینترمیلان کرده و چه بسا اگر پیروزی میلان با اختلاف مناسبی همراه باشد، حتی اینترمیلان را پائین تر از انها در جدول رده بندی قرار دهد و همین مسئله انگیزه های آنها را بیشتر از همتای سنتی کرده است.

 

در ادامه توجه شما را به دیدارهای خاطره انگیز قدیمی دو تیم جلب می نماییم.

 

دربی میلان شنبه شب در بیش از ۱۶۰ کشور جهان پوشش داده می‌شود. در ورزشگاه ۲۶۰ روزنامه نگار، ۴۰ عکاس و بیش از ۳۰۰ کارمند تلویزیونی حضور خواهند داشت. برای پوشش مسابقه نیز ۲۶ دوربین وجود خواهد داشت.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • علی ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۹ بعد از ظهر

    بخاطر برهان دلم میخاد میلان ببره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید