پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 / سومین فرار بزرگ در راه است؟ | تماشاچی
کد خبر:25145
پ
DgcmfahX0AAQYB-.jpg-large

پنهان شدن دولت پشت جام جهانی ۲۰۱۸ / سومین فرار بزرگ در راه است؟

در حالی که روز یازدهم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را سپری می کنیم؛ قرار است راس ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، حساس ترین بازی ایران در جام جهانی مقابل پرتغال برگزار شود و در اولین ساعات بامداد امروز مشخص خواهد شد که ایران از گروه خود به بالا خواهد رفت یا خیر؟ اما نکته ای […]

در حالی که روز یازدهم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را سپری می کنیم؛ قرار است راس ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، حساس ترین بازی ایران در جام جهانی مقابل پرتغال برگزار شود و در اولین ساعات بامداد امروز مشخص خواهد شد که ایران از گروه خود به بالا خواهد رفت یا خیر؟ اما نکته ای که در این بین وجود دارد این است که در طول دو هفته اخیر، جام جهانی ۲۰۱۸ به سپری برای دولت تبدیل شده که حواس ها از اتفاقات اقتصادی منفی کشور که با شیب تندی در حال رخ دادن است به بازیهای خوب تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ معطوف شود به طوری که ادامه پنهان شدن دولت پشت جام جهانی ۲۰۱۸ احتمالاً تا آخرین ساعات امروز ۴ تیر ماه مشخص خواهد شد؛ چرا که اگر باز هم تیم ملی فوتبال کشورمان دست به شگفتی سازی زده و از مرحله گروهی صعود کند، موجی از شور و نشاط در جامعه ایجاد می شود که همین عامل برای چند هفته و شاید چند ماه،  فکر مردم را از توجه به مسائل اقتصادی که در کشور در حال رخ دادن است منحرف خواهد کرد.

 

افشاگری برنامه ثریا در مورد پشت پرده عجیب شرکت های اران خودرو و سایپا

 

پنهان شدن دولت پشت جام جهانی ۲۰۱۸ / سومین فرار بزرگ در راه است؟

 

پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 / سومین فرار بزرگ در راه است؟

 

اتفاقاتی که در تاریخ اقتصاد ایران بی سابقه بوده و برخی معتقدند، اقتصاد کشور در حال نزدیک شدن به فروپاشی کامل است به طوری که ظرف ۲ هفته، قیمت دلار در بازار آزاد از سطوح قیمتی ۷۰۰۰ تومان به ۹۰۰۰ تومان رسیده است و کنترل بازار به نوعی از دست مردان اقتصادی دولت خارج شده که این امر به زودی با تورم شدید و گرانی در کشور همراه خواهد شد پس بهتر است تا مردم حواسشان به اتفاقات اطرافشان نیست(!) دولت تدبیر و امید، تدبیری سریع برای خروج از وضعیت فعلی داشته باشد چرا که ارزش پول کشور این روزها به پایینترین حد خود در طول ۱۰۰ سال اخیر رسیده است و ریال ایران در زمره کم ارزش ترین واحدهای پولی در جهان شناخته می شود!

 

جالب اینکه در این شرایط اسفناک، شاخص بورس تهران هر روز رکوردهای جدیدی را فتح می کند به طوری که این صعود تاریخی بورس را حتی در اقتصادهای پیشرو جهان نیز شاهد نبوده ایم! هرج و مرج به وجود آمده در بازارهای موازی باعث شکل گرفتن نوعی دلالی در بازار دلار، خودرو، طلا، مسکن، بورس و … شده است که به زودی آثار زیانبار سوء مدیریت در این زمینه با تورم شدید به چشم ملت خواهد رفت.

 

در کشوری که همه چیز به حباب تشبیه می شود؛ آرزوهای نسل جوان و خصوصاْ دهه شصتی ها نیز دقیقاْ بر روی حباب است و در آستانه ترکیدن که آثار زیانبار اجتماعی آن گریبانگیر دولت خواهد شد.

 

آقای روحانی پس از بازی ایران مراکش و ایران و اسپانیا که موجی از شادی در کشور پدید آمد، آیا به اتفاقات پس از بازی ایران و پرتغال فکر کرده اید که وقتی مردم به روال عادی زندگی خود بازگردند و شرایط را اینگونه آشفته ببینند چه خواهد شد؟ آیا بازی ایران و پرتغال باز هم برای دولت، زمان می خرد تا اوضاع را بهبود دهد؟

 

بازیهای جام جهانی هم تمام خواهد شد و در صورت بهبود نیافتن وضعیت، پاسخ دولت به ملت چه خواهد بود؟

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • FARSHAD ۴ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۰ قبل از ظهر

    ههه
    فکر چاره
    کجای کاری شیخ حسن داره میره توچال عشق و حال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید