پرده برداری از دلالی برانکو در پخش زنده شبکه 2 | تماشاچی
کد خبر:43496
پ
ماجرای دلالی برانکو در فوتبال ایران از نگاهی دیگر

پرده برداری از دلالی برانکو در پخش زنده شبکه ۲

در حالی که بسیاری از رسانه های داخلی سرگرم هیاهوی نقل و انتقالات فوتبال ایران هستند اما در برنامه زنده چند شب پیش گفتگوی ویژه خبری ناصر فریادشیران مربی سابق سایپا صحبتهای جنجالی را مطرح کرد که خبرنگاران یا به تعبیری خبرناهارانی که ارتباط نزدیکی با برانکو ایوانکویچ سرمربی سابق پرسپولیس داشتند، ترجیح دادند به […]

در حالی که بسیاری از رسانه های داخلی سرگرم هیاهوی نقل و انتقالات فوتبال ایران هستند اما در برنامه زنده چند شب پیش گفتگوی ویژه خبری ناصر فریادشیران مربی سابق سایپا صحبتهای جنجالی را مطرح کرد که خبرنگاران یا به تعبیری خبرناهارانی که ارتباط نزدیکی با برانکو ایوانکویچ سرمربی سابق پرسپولیس داشتند، ترجیح دادند به آن ورود نکرده و روزه سکوت بگیرند.

 

پرده برداری از دلالی برانکو در پخش زنده شبکه ۲

 

ماجرای دلالی برانکو در فوتبال ایران از نگاهی دیگر

 

ماجرای حضور بازیکنان بی کفیت اوکراینی و کروات در پرسپولیس چند وقتی بود که نقل محافل ورزشی بود اما هیچگاه منبع مشخصی این موضوع را تائید نمی کرد تا اینکه ناصر فریادشیران مربی سابق سایپا در پخش زنده شبکه ۲ با مطرح کردن نام برانکو به عنوان یکی از مربیانی که در سالهای اخیر با وارد کردن بازیکنان بی کیفیت به فوتبال ایران حق دلالی گرفته جنجال ساز شد.

او با اشاره به پولهای هنگفتی که صرف جذب بازیکنان اوکراینی سفارشی برانکو شد و جذب عجیب ماریو بودیمر و همچنین رقم سنگین قرارداد رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس به موضوع منتفع شدن برانکو از حضور این بازیکنان در پرسپولیس پرداخت که قابل تامل است.

صحبت از پرداخت هنگفت به ماریو بودیمیر است که این روزها او نیز از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده و بعدها مشخص می شود چه رقم واقعی قرارداد او با پرسپولیس چقدر بوده است و آیا خروجی او با رقم دریافتی اش همخوانی دارد یا خیر؟

فریاد شیران با انتقاد از پرداخت هنگفت به دروازه بان دوم پرسپولیس مدعی شد مگر در فوتبال ایران قحطی بازیکن یا گلر است که با پرداخت این ارقام سنگین، یک دروازه بان را فقط برای نشستن روی نیمکت به استخدام در بیاوریم؟

او در پایان صحبتهایش به موضوع جذب بی موردبازیکنان اوکراینی با آن اضافه وزن معروفشان پرداخت و همه این موارد را مصادیق منتقع شدن برانکو از پروسه حضور بازیکنان در پرسپولیس دانست که در سکوت خبری همچنان ادامه دارد و اکنون این سوال از مدیران پرسپولیس مطرح است که بر چه اساسی بار دیگر قرارداد رادوشویچ را برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس تمدید کرده اند؟ آیا دلالانی که از حضور چنین بازیکنانی در پرسپولیس که صرفاً در درگیری ها خودی نشان می دهند، هنوز در باشگاه پرسپولیس حضور دارند؟

 

سرتیتر صحبتهای فریادشیران در شبکه ۲

 

 • رانکو ۳ جام کسب کرد، اما ۴ بازیکن پرورش اندامی آورد که همگی ۳ بازی هم نکردند.
 • رادوشوویچ چند سال است که روی نیمکت هست و ۶ بازی هم نکرده است.
 • دلال‌ها این بازیکنان را می‌آورند.
 • بگوویچ ۱۵ سال ایران است و بعد این سال‌ها بالاخره یک جام آورد.
 • سطح فوتبال ما با خارجی‌ها پیشرفت کرده است؟ب

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 8 دیدگاه
 • علی ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۵:۲۰ بعد از ظهر

  اینکه ما عرضه نداریم قراردادهامونو با خارجی ها درست و حسابی ببندیم یک مساله/اینکه بقول معروف ما غریب پرستیم یه مساله/اینکه مدیران ورزشی ما مدیر نیستند و فقط اون میز و تشکیلات چشمشان راگرفته یه مساله/ اینکه بودجه و پول بی زبان و سرمایه های کلان رو در فوتبال دولتی داریم بباد می دیم یه مساله/ولی خداوکیلی چرا آقای فریادشیران حالا داره این حرفا رو میزنه؟نکنه ایشون هم از آقای مایلی کهن یاد گرفته اند .ولی بهشون بگید لااقل درست درسها رو پس بدهند. آقای مایلی کهن بعد از رفتن افراد حرف نمی زد بلکه هنگامی که بودند صحبت می کردو این شجاعت و رشادت رو داشت. ازقدیم گفته اند پای مرغ تو سفت ببند و همسایتو دزد نکن.

 • بهرام ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۵:۵۴ بعد از ظهر

  اینم سند دلالی برانکو
  اونایی ک برانکو رو قدیس میدونستن کجان حالا

  • م ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۹:۵۲ بعد از ظهر

   گو نخور معلومه کیسه کشا دلالن یا برانکو شما زرت و زرت بازیکن بی کیفیت با پول های کلان گرفتین بعد پرسپولیس و محکوم‌ میکنید

   • ضد م ۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۷:۲۰ بعد از ظهر

    مثل آدم نمی تونی صحبت کنی؛ دوست داری مثل خودت باهات حرف بزنن

  • Iran ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۶ بعد از ظهر

   برانکو تو چهار سال ۴تا بازیکن بیکیفیت خرید، نه مثل کیسه کشا که هر سال ۱۵ تا بازیکن بی کیفیت میخرن و همش هم حرف مفت میزنن. از بدبختی شماست

 • شهرام ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۶:۴۳ بعد از ظهر

  سلام
  آقای فریاد شیران شما کحای فوتبال ایران هستی؟کدوم افتخار ملی یا باشگاهی رو داشتی؟ اگر دلالی و رانت بد بود که شما الان کارمند وزارت نفت نبودین. برانکو رکوردی ثبت کرده که مطمئنا تا سالیان سال دست نیافتنیه ، این حجم از حسادت نوبره….

 • محمد ۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۵:۵۰ قبل از ظهر

  اگر برانکو دو بازیکن دلال گرفت عقلا هفت جام آورد نائب قهرمان لیگ نائب قهرمان آسیا چهارم آسیا شد این ها هیچ ولی یه تیم حکومتی هست که تو این هشت سال بیشتر از ۴۰ بازیکن دلال اومد به تیم الحاجی گرو نیومایر منشا پاتوسی ایسما همام پادووانی نور افکن بعد همون تیم بخاطر اینکه تو این ۷ ۸٫ سال اخیر جام نیاورده باید مربی ۳،۵ میلیون یورو بگیره بازیکن ۳ میلیون یورو بگیره ولی تیم که هت ریک کرد دبل کرد پول ۷۰۰ هزار دلار پول مربی نداشت

 • ناشناس ۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۴ بعد از ظهر

  واقعاّ که مدیران ورزش کشورورزشی نیستند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید