کد خبر:41399
پ
پخش مستقیم بازی آرژانتین و کلمبیا در کوپا آمریکا ۲۰۱۹

پخش مستقیم بازی آرژانتین و کلمبیا در کوپا آمریکا ۲۰۱۹

بازیهای کوپا آمریکا ۲۰۱۹ از هفته دیگر پیگیری خواهد شد؛ در یکی از مهمترین بازیها تیم ملی آرژانتین به مصاف کلمبیا خواهد رفت که هدایتش را کارلوس کیروش بر عهده دارد و این بازی اولین محک جدی کیروش در تیم ملی کلمبیا محسوب می شود. پخش مستقیم بازی آرژانتین و کلمبیا در کوپا آمریکا ۲۰۱۹ […]

بازیهای کوپا آمریکا ۲۰۱۹ از هفته دیگر پیگیری خواهد شد؛ در یکی از مهمترین بازیها تیم ملی آرژانتین به مصاف کلمبیا خواهد رفت که هدایتش را کارلوس کیروش بر عهده دارد و این بازی اولین محک جدی کیروش در تیم ملی کلمبیا محسوب می شود. پخش مستقیم بازی آرژانتین و کلمبیا در کوپا آمریکا ۲۰۱۹ راس ساعت ۲:۳۰ بامداد یکشنبه ۲۶ خرداد از سایت تماشاچی انجام خواهد شد.

 

پخش مستقیم بازی آرژانتین و کلمبیا در کوپا آمریکا ۲۰۱۹

 

پخش مستقیم بازی آرژانتین و کلمبیا در کوپا آمریکا 2019

 

کلمبیا که به تازگی کارلوس کیروش را برای هدایت تیم ملی کشورش انتخاب کرده امید زیادی به تکرار موفقیت های کیروش در کلمبیا دارد از همین رو نیز لیونل مسی که سابقه تقابل با کیروش در جام جهانی ۲۰۱۴ در برابر تیم ملی ایران را دارد پیش از این دیدار حساس عنوان کرد که بازی مقابل تیم کلمبیا با حضور کارلوس کیروش بسیار سخت خواهد بود و ملی پوشان آرژانتین می بایست با تمرکز بالا برای این بازی آماده شوند. در ادامه توجه شما را به خلاصه آخرین بازی دو تیم که با نتیجه ۳ بر ۰ به سود آرژانتین به پایان رسید جلب می نماییم.

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • مجتبی بیگ زاده عباسی ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۱:۴۰ بعد از ظهر

    به امید دیدن یه بازی زیبا
    حیف ک با حضور کیروش شدنی نیست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید