پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis | تماشاچی
کد خبر:41943
پ
پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis

پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis

بسیاری از علاقه مندان به تنیش در کشورمان از تماشای زنده مسابقات تنیس در سطح بین المللی محروم هستند؛ سایت تماشای با فراهم کردن امکان پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis در جهت کمک به این قشر بر آمده است.   پخش زنده شبکه اسکای اسپورت   پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه […]

بسیاری از علاقه مندان به تنیش در کشورمان از تماشای زنده مسابقات تنیس در سطح بین المللی محروم هستند؛ سایت تماشای با فراهم کردن امکان پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis در جهت کمک به این قشر بر آمده است.

 

پخش زنده شبکه اسکای اسپورت

 

پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis

 

پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis

 

برای پخش زنده مسابقات تنیس از شبکه Super Tennis می بایست مرورگر کامپیوتر یا موبایل شما به روز (update)باشد؛ به دلیل مسائل فنی live stream در برخی گوشی های موبایل با مشکل مواجه است و پیشنهاد می شود در زمان مورد نظر برای مشاهده مسابقه محبوب خود، با یک لپتاپ یا کامپیوتر این صفحه را باز کنید تا در پخش زنده اختلالی ایجاد نشود.

 

جدول پخش زنده سایت تماشاچی

 

علاقه مندان به تماشای مسابقات ورزشی مختلف که دسترسی به فرکانس شبکه سوپر تنیس ندارند می توانند از بخش زیر، به طور ۲۴ ساعته مسابقات تنیس در سراسر جهان را مشاهده نمایند.

در حال حاضر پخش زنده تنیس ویمبلدون زنان ۲۰۱۹ از شبکه اسکای اسپورت پوشش داده می شود.

 

از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران نیز فینال تنیس ویمبلدون ۲۰۱۹ در بخش زنان بین سرنا ویلیامز امریکایی و هالب آغاز خواهد شد که از بخش زیر می توانید پوشش زنده آن را دنبال کنید.

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید