پاتوسی به سبک برانکو استقلالی ها را پیچاند | تماشاچی
کد خبر:42979
پ
مدیربرنامه های پاتوسی : آیاندا به درخواست شفر به بن یاس رفت

پاتوسی به سبک برانکو استقلالی ها را پیچاند

از ساعاتی پیش خبری در رسانه های اماراتی منتشر شد که آیاندا پاتوسی ستاره سابق استقلالی ها را که شب گذشته ظاهراً با خطیر به توافقاتی دست یافته بود، بازیکن جدید بن یاس معرفی کردند.     نقشه برانکو برای وصول مطالباتش با یک بازی رسانه ای ساده   اخبار نقل و انتقالات استقلال   […]

از ساعاتی پیش خبری در رسانه های اماراتی منتشر شد که آیاندا پاتوسی ستاره سابق استقلالی ها را که شب گذشته ظاهراً با خطیر به توافقاتی دست یافته بود، بازیکن جدید بن یاس معرفی کردند.

 

 

نقشه برانکو برای وصول مطالباتش با یک بازی رسانه ای ساده

 

اخبار نقل و انتقالات استقلال

 

مدیربرنامه های پاتوسی : آیاندا به درخواست شفر به بن یاس رفت

 

 

این خبر که مدتها پیش نیز شایعه آن مطرح بود ما را به یاد داستان جدایی برانکو و پرسپولیس انداخت که از مدتها قبل همه چیز برای جدایی هماهنگ شده بود و به نوعی برانکو، پرسپولیسی ها را سرکار گذاشته بود تا بتواند با ترفند وانمود کردن به ماندن، مطالبات خود را بگیرد . اکنون نیز اگر پاتوسی راهش را از استقلال به سمت بن یاس کج کند، اتفاق مشابهی رخ داده و او که تا امروز برای دریفات مطالباتش معطل استقلالی ها مانده بود، پس از ملاقات با خطیر و احتمالاً آگاهی از اینکه خبری از واریزی برایش نیست، تصمیم خود را برای علنی کردن تیم جدیدش یعنی بن یاس گرفت.

 

پاتوسی که به واسطه وینفرد شفر در استقلال تولدی دوباره داشت به نوعی به این مربی آلمانی که هدایت استقلال را در فصل قبل بر عهده داشت، مدیون است و اصلاً بعید نیست که تا ساعاتی دیگر، عکسی از او با پیراهن بن یاس منتشر شود چرا که مهلت مقرر برای تمدید قرارداد پاتوسی با استقلالی ها مدتهاست به پایان رسیده و او می تواند یکطرفه قراردادش را فسخ کند و تنها عاملی که او را تاکنون معطل نگه داشته بود، دریافت باقی مطالباتش از استقلال بود که به نظر می رسد با مایوس شدن از دریافت مطالباتش، سرانجام تیم جدیدش را انتخاب کرده است.

 

هر چه که هست امیدواریم اخبار منتشره کذب باشند چرا که موضوع مشابه برانکو و پاتوسی برای وجهه فوتبال ایران در منطقه خوب نخواهد بود و دیگر بازیکن یا مربی با این شرایط حاضر به کار در ایران نخواهد شد چرا که آنها از تبعات تحریم های مالی ایران و به موقع پرداخت نشدن دستمزدشان واهمه خواهند داشت.

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • بهرام ۲۰ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۵ قبل از ظهر

    راز تیم های متمول عربی از استقلال میگذرد
    کار درستی کرد اونجا پول بیشتری گیرش میاد
    هرکی بود تو ایران نمی موند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید