وقتی برانکو یک خداحافظی هم نکرد چطور خواهان بازگشتش هستید؟ | تماشاچی
کد خبر:41751
پ
وقتی برانکو یک خداحافظی هم نکرد چطور خواهان بازگشتش هستید؟

وقتی برانکو یک خداحافظی هم نکرد چطور خواهان بازگشتش هستید؟

باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم در حالی در روزهای اخیر، خواهان بازگشت برانکو ایوانکویچ با توجه به مفاد قراردادش شده اند که بدون توجه و رصد اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، تنها در حال از دست دادن زمان هستند چرا که از رفتار برانکو با آنها می توان فهمید که او هرگز […]

باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم در حالی در روزهای اخیر، خواهان بازگشت برانکو ایوانکویچ با توجه به مفاد قراردادش شده اند که بدون توجه و رصد اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، تنها در حال از دست دادن زمان هستند چرا که از رفتار برانکو با آنها می توان فهمید که او هرگز به پرسپولیس باز نخواهد گشت و با دلخوری از این تیم جدا شده است.

 

وقتی برانکو یک خداحافظی هم نکرد چطور خواهان بازگشتش هستید؟

 

وقتی برانکو یک خداحافظی هم نکرد چطور خواهان بازگشتش هستید؟

 

تا پیش از این، نشانه هایی وجود داشت که برانکو دیگر تمایلی برای حضور در پرسپولیس و فوتبال ایران ندارد اما مسئولین پرسپولیس با توجه به قراردادی که با او داشتند، این نشانه ها را جدی نگرفتند.

 

برخی از این نشانه ها عبارتند از:

 

  • اشباع شدن برانکو در پرسپولیس و دستیابی به تمامی افتخارات ممکن در فوتبال ایران با پرسپولیس
  • عدم انتخاب برانکو به عنوان سرمربیگری تیم ملی پس از کیروش و مایوس شدن او برای تصدی این سمت
  • مذاکره مخفیانه با تراکتورسازی، الاهلی و … که مدیران پرسپولیس به آن بی توجه بودند و متوجه دلخوری پروفسور نشدند چرا که اگر او از شرایط راضی بود، هرگز به فکر مذاکره با تیمهای دیگر نمی افتاد.
  • وقتی تلفن همراه برانکو دیگر جوابگوی مدیران پرسپولیس و حتی مترجمش نبود، آنها باید می دانستند که نقشه برانکو برای دور زدن پرسپولیس و فسخ قرارداد چه بوده و بیش از این وقت خود را تلف نمی کردند.
  • عدم تمایل برانکو به بازگشت به ایران حتی با حاضر شدن کل مبلغ قراردادش و پیش پرداخت فصل آینده
  • عدم خداحافظی برانکو با مسئولین پرسپولیس و هواداران این تیم حاکی از آن دارد که او با دلی پر درد از پرسپولیس جدا شده و حتی فکر بازگشت به ایران را نیز در سر نمی پروراند.

 

در هر صورت هر چه که هست، بتی که هواداران پرسپولیس از برانکو ساخته بودند با بی محلی او نسبت به احساسات آنها و ابراز علاقه شدید به الاهلی عربستان شکست و به نوعی هواداران پرسپولیس در شوک این جدایی هنوز باور ندارند که سرمربی محبوبشان با این سبک و سیاق از تیمشان جدا شده است اما حقیقت این است که او دیگر به پرسپولیس باز نمی گردد ولو مجبور به پرداخت غرامت شود و مسئولین پرسپولیس به جای از دست دادن زمان بهتر است به فکر گزینه جایگزین برانکو باشند.

 

از بدشانسی پرسپولیسی ها، روابط دیپلماتیک ایران و عربستان به خوبی روابط ایران و ترکیه نیست که مانند نمونه قبلی که با رایزنی های دیپلماتیک مشکل مهدی طارمی حل شد، بار دیگر راه را برای بازگشت برانکو باز کنند و به نظر می رسد استناد به قانون و قرارداد و … برای بازگرداندن برانکو بی فایده است و او تصمیم نهایی خود برای پیوستن به الاهلی عربستان را گرفته و چه بسا با حذف پرسپولیس در آسیا، رویای قهرمانی با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا را در سر می پروراند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید