کد خبر:18685
پ
تعداد تماشاگران بازی پرسپولیس و السد

ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس و السد پر می شود؟

ورزشگاه آزادی برای بازی حساس پرسپولیس و السد پر می شود؟ این سوالی است که بسیاری از هواداران پرسپولیس در فاصله دو ساعت مانده به بازی تیمشان با یاران ژاوی از خود می پرسند چرا که کری خوانی عجیبی بین هواداران سرخابی پس از اجرای ناقص طرح موزاییکی در بازی پرسپولیس و پارس جم، شکل […]

ورزشگاه آزادی برای بازی حساس پرسپولیس و السد پر می شود؟ این سوالی است که بسیاری از هواداران پرسپولیس در فاصله دو ساعت مانده به بازی تیمشان با یاران ژاوی از خود می پرسند چرا که کری خوانی عجیبی بین هواداران سرخابی پس از اجرای ناقص طرح موزاییکی در بازی پرسپولیس و پارس جم، شکل گرفته به طور که هر یک از هواداران دو تیم با به رخ کشیدن بازیهای پر تماشاگر تیم خود در بازیهای قبلی در لیگ قهرمانان آسیا، سعی می کنند تیم خود را پر هوادارتر معرفی کنند.

 

ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس و السد پر می شود؟

 

تعداد تماشاگران بازی پرسپولیس و السد

 

پس از استقبال ضعیف از دو بازی اخیر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی(بازی با سایپا و پارس جم) به نظر می رسد مسئولین این تیم برای پر کردن ورزشگاه آزادی به هر شکل ممکن دست به کار شدند و با کاهش چشمگیر قیمت بلیت، از ۱۵۰۰۰ تومان به ۵۰۰۰ تومان سعی در ترغیب علاقه مندان به پرسپولیس برای آمدن به ورزشگاه کردند تا از پرسپولیس در مقابل السد و بازیکنان گران قیمتش حمایت کنند.

البته تا این لحظه در فاصله حدود دو ساعت مانده به شروع بازی، تعداد تماشاگران حاضر در استادیوم به حدود ۴۰ هزار نفر نفر رسیده است و با توجه به سرمای شدید هوا، بعید به نظر می رسد که ظرفیت استادیوم آزادی در لحظه شروع بازی از مرز ۶۰ هزار نفر بگذرد.

 

به هر حال پس از انجام این بازیف مسئولین پرسپولیس باید فکری به حال استقبال کم از بازیهای این تیم در دیدارهای خانگی بکنند چرا که به نظر می رسد، هواداران پرسپولیس از کیفیت بازیهای پرسپولیس راضی نیستند و بعضا با برخی تصمیمات برانکو در بازی دادن یا ندادن به چند بازیکن، مخالف هستند و همین عامل باعث شده تا استقبال از بازیهای پرسپولیس در دیدارهای اخیرف کمتر از حد تصور باشد.

 

پرتماشاگرترین و کم تماشاگرترین بازی لیگ قهرمانان آسیا 

 

لازم به ذکر است پر تماشاگرترین بازی تاریخ فوتبال آسیا چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی مربوط به بازی استقلال و جوبیلو ایواتای ژاپن در فینال جام باشگاههای آسیا در ورزشگاه آزادی است و کم تماشاگرترین بازی لیگ قهرمانان آسیا نیز مربوط به دیدار استقلال و الریان در فصل ۲۰۱۲ است ک تنها ۳۰۰ نفر از آن دیدار از نزدیک دیدن کردند!

تماشاچی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • FARSHAD ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ / ۱:۰۰ قبل از ظهر

    نه این بازیم کامل پر نشد ولی از دفعات قبل بهتر بهتر بود
    پرسپولیس به کنار یه مطلب درباره نود امشب بنویسید کمدی مطلق بود این قسمتش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید