کد خبر:31617
پ
وتو شدن بازی تدارکاتی با تیم های مطرح جهان توسط کیروش

وتو شدن بازی تدارکاتی با تیم های مطرح جهان توسط کیروش

جام جهانی ۲۰۱۸ و هزاران حواشی پیرامون آن و ماجراهای بازیهای ضعیف تدارکاتی را حتماً به خاطر دارید، داستان حضور تیمهای ضعیفی همچون سیرالئون و چندین تیم نه چندان معتبر به عنوان حریف تدارکاتی ایران که با انتقاد منتقدین همراه شد اما کیروش همواره از آن بازیهای دفاع کرد.   وتو شدن بازی تدارکاتی با […]

جام جهانی ۲۰۱۸ و هزاران حواشی پیرامون آن و ماجراهای بازیهای ضعیف تدارکاتی را حتماً به خاطر دارید، داستان حضور تیمهای ضعیفی همچون سیرالئون و چندین تیم نه چندان معتبر به عنوان حریف تدارکاتی ایران که با انتقاد منتقدین همراه شد اما کیروش همواره از آن بازیهای دفاع کرد.

 

وتو شدن بازی تدارکاتی با تیم های مطرح جهان توسط کیروش

 

وتو شدن بازی تدارکاتی با تیم های مطرح جهان توسط کیروش

 

اکنون نیز در آستانه جام ملتهای آسیا دوباره سر و کله حریفان نه چندان قدرتمند برای بازیهای تدارکاتی ایران پیدا شده و جالب اینکه تمامی این تیم ها با انتخاب شخص کیروش تعیین می شوند و اینطور نیست که فدراسیون فوتبال به سراغ این تیم ها رفته باشد. حتماً به خاطر دارید در ایام قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ بارها اعلام شد که تیمهای سوئیس مکزیک و … خواهان برگزاری بازی رایگان با ایران هستند و مهدی تاج نیز از برگزاری بازی رایگان با برزیل پس از جام جهانی صحبت کرد ولی تمام این گزینه ها با وتوی آقای کیروش منتفی شدند و در نهایت به تیمهای درجه دو و سه ای  رسیدیم که سبک بازی آنها کوچکترین شباهتی به سبک بازی تیمهای آسیایی ندارد.

 

با توجه به رویکرد کیروش، به نظر می رسد گمانه زنی ها در مورد ترس او از رویارویی با تیمهای مطرح جهان و ترس از ثبت شکست های سنگین در کارنامه تیم ملی همچنان در وجود او رخنه کرده و او علی رغم شناختن پتانسیل بالای بازیکنان ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۸، اما همچنان به دانش فنی خود شک دارد که از مواجهه با تیمهای مطرح جهان هراس دارد وگرنه چنین رویه ای جای هیچ توجیهی ندارد.

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • مهدیس ۱۸ مهر ۱۳۹۷ / ۶:۳۷ بعد از ظهر

    دقیقا
    وگرنه از بازی با امثال بولیوی چیزی عای ما نمیشه
    کاش بره زودتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید