کد خبر:18517
پ
واکنش ها به قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

واکنش ها به قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

پس از اینکه ساعاتی پیش قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۸ انجتم شد، بازیکنان و مربیان این تیمها نسبت به قرعه تیم خود و حریف واکنشهای جالبی داشتند که توجه شما را در ادامه به برخی از آنها جلب می نماییم.   واکنش ها به قرعه کشی نیمه نهایی لیگ […]

پس از اینکه ساعاتی پیش قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۸ انجتم شد، بازیکنان و مربیان این تیمها نسبت به قرعه تیم خود و حریف واکنشهای جالبی داشتند که توجه شما را در ادامه به برخی از آنها جلب می نماییم.

 

واکنش ها به قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

 

واکنش ها به قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ

 

این یک بازی در بالاترین سطح ممکن در اروپا خواهد بود؛ از بازی مقابل رئال مادرید در فصل ۲۰۱۲/۲۰۱۳ خاطرات خوبی دارم. ما با یونتوس و بارسلونا هم قبلاً در این مرحله بازی کرده ایم و دشواری زیادی احساس نمی کنم.

 

حسن سالی حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مونیخ

 

یک بازی سخت با یک حریف سرسخت! آنها سال گذشته ما را در یک چهارم حذف کردند و من بسیار خوشبینم که این بازی ار می توانیم در نهایت به سود خود تمام کنیم و به فینال برسیم.

 

امیلیو بوتراگوئنو مدیر ورزشی رئال مادرید

 

در این مرحله از لیگ قهرمانان اروپا باید انتظار چنین قرعه های سختی را دشاته باشید چرا که تنها یک گام تا فینال باقی مانده و حریفان قدرتمندی به این مرحله رسیده اند؛ ما تاکنون نیز حریفان سختی از جمله پاری سن ژرمن، یونتوس را پشت سر گذاشته ایم و حالا باید با بایرن مونیخ یکی از قدرتمندترین تیمهای حال حاضر اروپا بازی کنیم. برای ما مهم است که در مونیح گلنخوریم تا در برنابئو کار را تمام کنیم.

 

نکات بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ

 

این بیست و پنجمین بازی دو تیم در رقابتهای اروپایی است که رکورد بازی دو تیم با یکدیگر در این رقابتها محسوب می شود.

 

این هفتمین باری است که دو تیم در نیمه نهایی با هم رو به رو می شوند؛ بایرن مونیخ ۴ بار برده و رئال مادرید ۲ بار یک بازی نیز به تساوی کشیده که در ضربات پنالتی برنده مشخص شده است.

 

کریستیانو رونالدو در بازهای اخیر این دو تیم با یکدیگر ۷ گل به ثمر رسانده و در مجموع نیز ۹ گل به بایرن مونیخ زده است.

 

تونی کروس از بایرن مونیخ به فوتبال اروپا و جهان معرفی شد و ۲۰۰ بازی برای این تیم انجام داده و در سال ۲۰۱۴ به رئال مادرید پیوست و اکنون باید مقابل تیم سابق خود قرار گیرد.

 

جیمز رودریگز  بازیکن قرضی رئال مادرید در بایرن مونیخ است و آرین روبن نیز برای دو فصل سابقه بازی در رئال مادرید را دارد و با این تیم قهرمان لالیگا هم شده است. (سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹)

 

برای مشاهده سایر واکنشهای بازیکنان و مربیان تیمهای دیگر شما را به دیدن کلیپ زیر دعوت می کنیم:

 

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید