واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال زمان شروع لیگ برتر فوتبال | تماشاچی
کد خبر:44433
پ
واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال زمان شروع لیگ برتر فوتبال

واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال زمان شروع لیگ برتر فوتبال

در پاسخ به شایعات شروع لیگ  برتر در هفته آخر مرداد ماه و عید غدیرخم امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: به هیچ عنوان نمی توانم با توجه به پروتکل های میان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال زمان آغاز لیگ برتر فوتبال را اعلام کنم.       برنامه کامل لیگ برتر ۹۸/۹۹   واکنش سخنگوی […]

در پاسخ به شایعات شروع لیگ  برتر در هفته آخر مرداد ماه و عید غدیرخم امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: به هیچ عنوان نمی توانم با توجه به پروتکل های میان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال زمان آغاز لیگ برتر فوتبال را اعلام کنم.

 

 

 

برنامه کامل لیگ برتر ۹۸/۹۹

 

واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال زمان شروع لیگ برتر فوتبال

 

واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال زمان شروع لیگ برتر فوتبال

 

علوی در ادامه صحبتهایش در خصوص زمان دقیق شروع لیگ افزود: در صورت نداشتن آمادگی ورزشگاه‌ها تیم‌هایی که در ورزشگاه‌های خود امکانات لازم را ندارند باید در شهرهای دیگر و بدون حضور تماشاچیان خود به میدان بروند.

وی افزود: در سال ۸۰ زمانی که فوتبال کشورمان حرفه‌ای شد حاشیه‌های بسیاری درباره با بلیت فروشی و ناهنجاری‌ها مطرح شد که این مسئله در فوتبال دنیا هم رخ داده است، اما آن‌ها توانسته اند راه کار‌هایی را یافته و آن‌ها را عملی کنند. برای مثال در دیدار بین تیم‌های لیورپول و یوونتوس این اتفاقات انجام شد، اما پس از آن مشخص شد که تماشاگران تیم لیورپول باعث این اتفاقات بوده اند و امنیت ورزشگاه را در نظر نگرفتند و یا حتی در دیدار تیم‌های لیورپول و ناتینگهام فارست، ۹۶ نفر فوت شدند که دلیل اصلی آن نبود امنیت بود و همین موضوع باعث شد تا بفهمند باید ظرفیت واقعی ورزشگاه هایشان مشخص شود.

علوی درباره آماده‌سازی ورزشگاه‌ها اضافه کرد: اگر لیگ برتر را ۱۰ مرداد برگزار می‌کردیم در حال حاضر به هفته دوم رقابت‌ها رسیده بودیم، اما آیا مسیر شروع و پایان این مسابقات شاهد اتفاقات سخت افزاری بودیم؟ در حال حاضر اتفاقات خوبی رخ داده و شاهد آن هستیم که صندلی‌های ورزشگاه‌های پارس جنوبی جم نصب شده و این اتفاقات همچنین در ورزشگاه‌های نساجی مازندران، نقش جهان اصفهان، آزادی تهران و سایر ورزشگاه‌های ایران در حال انجام شدن است.

وی ادامه داد: فوتبال ما در این سال‌ها از لحاظ فنی پیشرفت خوبی داشته است، ولی ترمیم ورزشگاه‌ها انجام نشده و که باید ما این موضوعات را پیگیری کرده و در راستای آن اقدام کنیم. گام بعدی هم حضور باشگاه‌ها در بحث برگزاری بازی‌های لیگ و هنجارها است که این مسئله به ریاست حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ انجام شده و حتما سال آینده از تماشای فوتبال لذت خواهیم بود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید