هایلایت گلهای بازی لیورپول و منچسترسیتی با گزارش جذاب انگلیسی | تماشاچی
کد خبر:47722
پ
ejbxr37xyaancbr

هایلایت گلهای بازی لیورپول و منچسترسیتی با گزارش جذاب انگلیسی

دیدار دو تیم لیورپول و منچسترسیتی از هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس در جریان است د و به نظر می رسد شاگردان کلوپ توانستند در روز پر اشتباه داور مسابقه، ۳ امتیاز شیرین خانگی را مقابل رقیب اصلی خود در مسیر قهرمانی کسب کنند تا اختلاف خود با سیتیزن ها را به ۹ امتیاز برسانند. […]

دیدار دو تیم لیورپول و منچسترسیتی از هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس در جریان است د و به نظر می رسد شاگردان کلوپ توانستند در روز پر اشتباه داور مسابقه، ۳ امتیاز شیرین خانگی را مقابل رقیب اصلی خود در مسیر قهرمانی کسب کنند تا اختلاف خود با سیتیزن ها را به ۹ امتیاز برسانند. هایلایت گلهای بازی لیورپول و منچسترسیتی با گزارش جذاب انگلیسی در سایت تماشاچی در ادامه تقدیم شما می شود. منچسترسیتی با پذیرش این شکست به جایگاه چهارم جدول سقوط کرد و اکنون تیمهای لسترسیتی و چلسی را بالاتر از خود می بیند.

 

 

جدول لیگ برتر انگلیس

 

هایلایت گلهای بازی لیورپول و منچسترسیتی با گزارش جذاب انگلیسی

 

 

این بازی در نیمه دوم با نتیجه ۳ بر ۱ در جریان است؛ گلهای لیورپول را در این بازی فابینیو و محمد صلاح در نیمه اول و سادیو مانه در نیمه دوم به ثمر رساندند اما اشتباه عجیب داور در اعلام نکردن ضربه پنالتی به سود منچسترسیتی در صحنه بحث برانگیز این دیدار، احتمالاً تا مدتها نقل محافل ورزشی انگلیس خواهد بود چرا که این صحنه تاثیر زیادی در روند بازی داشت. اگرچه در ادامه سیتیزن ها توانستند یک گل را توسط برناردو سیلوا جبران کنند اما داوربازی در صحنه بحث برانگیز دیگر، از اعلام پنالتی به سود سیتی خودداری کرد تا خشم گواردیولا را برانگیزد.

 

صحنه برخورد توپ به دست ترنت آرنولد در بازی لیورپول و منچسترسیتی

 

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید