نکات جالب بازی منچستریونایتد و چلسی (4-0) | تماشاچی
کد خبر:44585
پ
نکات جالب بازی منچستریونایتد و چلسی (۴-۰)

نکات جالب بازی منچستریونایتد و چلسی (۴-۰)

شیاطین سرخ پس از ۵۴ سال موفق شدند در یک بازی لیگ با نتیجه ۴-۰ از سد چلسی عبور کنند و بهترین برد تاریخ خود مقابل آبی ها را تکرار کنند. در ادامه توجه شما را به نکات جالب بازی جذاب منچستریونایتد و چلسی جلب می نماییم.   جدول لیگ برتر انگیس ۲۰۱۹   نکات […]

شیاطین سرخ پس از ۵۴ سال موفق شدند در یک بازی لیگ با نتیجه ۴-۰ از سد چلسی عبور کنند و بهترین برد تاریخ خود مقابل آبی ها را تکرار کنند. در ادامه توجه شما را به نکات جالب بازی جذاب منچستریونایتد و چلسی جلب می نماییم.

 

جدول لیگ برتر انگیس ۲۰۱۹

 

نکات جالب بازی منچستریونایتد و چلسی (۴-۰)

 

نکات جالب بازی منچستریونایتد و چلسی (4-0)

 

در حساس ترین دیدار هفته اول لیگ برتر انگلیس، دو تیم منچستریونایتد و چلسی به مصاف هم رفتند که در پایان یونایتد موفق شد با نتیجه پرگل ۴-۰ از سد حریف خود عبور کند. نکات آماری جالب این دیدار را مرور می کنیم:

منچستریونایتد موفق شد بهترین برد خود در مقابل چلسی در تاریخ لیگ برتر را به ثبت رساند. البته این تیم در سال ۱۹۶۵ و تحت هدایت سر مت بازبی موفق شده بود در مسابقات لیگ با نتیجه ای مشابه از سد چلسی عبور کند. در سال ۱۹۹۴ نیز منچستریونایتد با نتیجه ۴-۰ در جام حذفی از سد چلسی عبور کرده بود.
منچستریونایتد در ۲۸۰ دیدارش در لیگ برتر در استادیوم اولدترافورد، زمانی که نیمه اول را با برد به پایان رسانده، هرگز نباخته است. ۲۶۴ برد و ۱۶ تساوی در این دیدارها رقم خورده است.
این مسابقه بدترین شروع چلسی در تاریخ لیگ برتر بود.
چلسی برای اولین بار از ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۰ در منطقه سقوط لیگ برتر قرار گرفت.
چلسی در سه حضورش در استادیوم اولدترافورد در سال ۲۰۱۹، ۱۱ گل خورده و فقط ۱ گل به ثمر رسانده است.
فرانک لمپارد اولین مربی چلسی از زمان آورام گرانت است که در اولین بازی خود در لیگ برتر متحمل شکست می شود. گرانت نیز در ۲۳ سپتامبر ۲۰۰۷ با نتیجه ۲-۰ مغلوب منچستریونایتد شده بود.
اولین بازی فرانک لمپارد به عنوان بازیکن چلسی در اولدترافورد با برد ۳-۰ خاتمه یافت، در حالیکه اولین بازی وی به عنوان مربی چلسی در اولدترافورد با شکست ۴-۰ به پایان رسید.
شکست ۴-۰ در مقابل منچستریونایتد، سنگین ترین شکست یک مربی چلسی در اولین حضورش بر روی نیمکت این تیم از دسامبر ۱۹۷۸ بود. در آن زمان دنی بلنچفلاور با نتیجه ۷-۲ مغلوب میدلزبرو شده بود.
پس از آرسنال (۲۰۱۶) و لیورپول (۲۰۱۸)، مارکوس رشفورد موفق شد در مقابل سومین تیم از شش تیم بزرگ لیگ برتر نیز بریس کند.
دنیل جیمز سومین بازیکن ولزی تاریخ منچستریونایتد پس از رایان گیگز (۱۰۹ گل) و مارک هیوز (۳۴ گل) است که در لیگ برتر موفق به گلزنی می شود.
از زمان حضور اوله گونار سولسشر بر روی نیمکت منچستریونایتد، پل پوگبا در ۱۸ گل منچستریونایتد (۱۰ گل و ۸ پاس گل) تاثیرگذار بوده و بدین ترتیب وی در کنار سرخیو آگوئرو، تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر از آن زمان تاکنون بوده اند.

 

خلاصه بازی منچستریونایتد و چلسی(۴-۰)

 

منبع
طرفداری

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • علی ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۳ قبل از ظهر

    ون بیساکا عجب چیزی بود خار تکله این

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید