کد خبر:37540
پ
photo_2019-01-31_16-54-53

نقطه مرگ کیروش نقطه امید برانکو شد | صعود پرسپولیس با اعمال شاقه !

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف سپیدرود رفت که این بازی در نهایت با نتیجه ۱ به صفر به سود شاگردان برانکو در دقایق پایانی به اتمام رسید.     فیلم صحبتهای نژادپرستانه و عجیب حسین کلانی در مورد خارجیها   نقطه مرگ کیروش نقطه امید برانکو […]

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف سپیدرود رفت که این بازی در نهایت با نتیجه ۱ به صفر به سود شاگردان برانکو در دقایق پایانی به اتمام رسید.

 

 

فیلم صحبتهای نژادپرستانه و عجیب حسین کلانی در مورد خارجیها

 

نقطه مرگ کیروش نقطه امید برانکو شد | صعود پرسپولیس با اعمال شاقه !

 

نقطه مرگ کیروش نقطه امید برانکو شد | صعود پرسپولیس با اعمال شاقه !

 

برانکو در این بازی از چند بازیکن جدید خود از جمله بودیمیر، شیری، سروش رفیعی، شریفی، سعید کریمی در ترکیب استفاده کرده بود و گلزن این تیم، سعید کریمی ۱۹ ساله بود که به تازگی از امیدهای ذوب آهن به این تیم پیوسته بود.

 

پرسپولیس در نیمه اول بازی را بهتر آغاز کرد و چندین موقعیت گل بر روی دروازه سپیدرود ایجاد کرد، اما عدم استفاده از این موقعیتها شرایط را برای این تیم در نیمه دوم سخت کرد چرا که علی کریمی با تغییر روشی که در بازی تیمش ایجاد کرد، مالک کامل نیمه دوم بود به طوری که به جرات می توان گفت پرسپولیسی ها در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشتند و به جز تک موقعیت علی علیپور، صحنه خطرناک دیگری روی دروازه سپیدرود ایجاد نکردند ولی در طرف مقابل، سپیدرودی ها چندین بار بر روی دروازه رادوشویچ خطرساز حاضر شدند و آنها نیز نتوانستند از موقعیتهای خود استفاده کنند تا اینکه سعید کریمی به جای سیامک نعمتی وارد زمین شد و پرسپولیس توانست در دقیقه ۹۲ بر روی خطایی که در کنج محوطه جریمه سپیدرود به دست آورد، بر روی ارسالی بلند و تاثیرگذاری خلیل زاده و ضربه نهایی سعید کریمی، برنده این بازی نفسگیر باشد و به مرحله بعدی رقابتها صعود کند.

 

نکته جالب در مورد صحنه خطایی که پرسپولیسی ها بر روی آن به گل رسیدند این بود که دقیقا از همین منطقه بود که شاگردان کیروش بازی را رها کردند و آن گل عجیب را مقابل ژاپن دریافت کردیم و اینبار برانکو ایوانکویچ که منتقد اصلی کیروش محسوب می شد، از همین منطقه توانست بازی را به سود خود به پایان برساند.

 

فیلم صحنه هل دادن عالیشاه در بازی سپیدرود

 

 

البته خطای اعلام شده به سود پرسپولیس در این صحنه بحث برانگیز بود به طوری که داور خطای هند بازیکن سپیدرود را اعلام کرد و این در حالی بود که امید عالیشاه در ابتدا بازیکن سپیدرود را هل داد و منجر به سرنگونی او شد و سپس این خطای هند رخ داد که احتمالاً این صحنه مورد اعتراض علی کریمی و سپیدرودی ها قرار خواهد گرفت چرا که خطای امید عالیشاه بر روی بازیکن سپیدرود واضح و جلوی چشمان داور رخ داد.

 

 

ماریو بودیمر در این بازی عملکرد متوسطی از خود نشان داد و به جز یک پاس کلیدی برای علی علیپور حرکت خاصی انجام نداد؛ در صورت ادامه تاثیرگذاری خنثی بودیمیر، مسلماً برانکو ایوانکویچ که اصرار زیادی به جذب این بازیکن داشت تحت فشار زیادی قرار خواهد گرفت چرا که امکان نیمکت نشین کردن این بازیکن با توجه به رقم پرداختی به او وجود ندارد.

 

سروش رفیعی در این بازی عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشت و نشان داد که او همان بازیکن قبراق قبل از رفتنش از پرسپولیس است و هواداران این تیم می توانند نسبت به روزهای آینده پرسپولیس با وجود او امیدوارتر باشند.

حراج تابستانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید