کد خبر:36685
پ
۴۹۸۹۵۲۷۵_۲۰۷۶۸۷۸۳۲۵۷۵۹۷۷۸_۲۹۷۳۰۰۳۱۹۷۲۴۶۸۶۵۴۰۸_n

نقد توهین نژادپرستانه زشت علی انصاریان | حاج آقا مسئلتاً !

علی انصاریان چهره محبوب سالهای دور تیم پرسپولیس که با انتقالش به استقلال تهران، به یکی از منفورترین پیشکسوتان این تیم نزد هواداران تبدیل شد؛ پس از این انتخاب اشتباه علی رغم تلاش های زیاد رسانه ای که انجام داد هرگز نتوانست دوباره به قلب قرمزها بازگردد و هیچوقت هم محبوب قلب استقلالی ها نبود […]

علی انصاریان چهره محبوب سالهای دور تیم پرسپولیس که با انتقالش به استقلال تهران، به یکی از منفورترین پیشکسوتان این تیم نزد هواداران تبدیل شد؛ پس از این انتخاب اشتباه علی رغم تلاش های زیاد رسانه ای که انجام داد هرگز نتوانست دوباره به قلب قرمزها بازگردد و هیچوقت هم محبوب قلب استقلالی ها نبود به طوری که به جرات می توان او را یک بازیکن رانده شده از فوتبال دانست.

 

نقد توهین نژادپرستانه زشت علی انصاریان | حاج آقا مسئلتاً !

 

نقد توهین نژادپرستانه زشت علی انصاریان | حاج آقا مسئلتاً !

 

این اتفاق در حالی رخ داد که دوست و هم بازی او یعنی مهدی هاشمی نسب که محبوبیت به مراتب بیشتری از انصاریان نزد هواداران پرسپولیس داشت، با انتقالش به استقلال اگرچه منفور هواداران این تیم شد ولی در طرف مقابل به محبوب قلب آبی تبدیل شد و با گلی که در دربی مقابل پرسپولیس به ثمر رساند، سلطان قلب هواداران استقلال شد. یا در موردی دیگر وقتی احمدرضا عابدزاده از استقلال هب پرسپولیس رفت، اگرچه منفور استقلالی ها شد اما با بازیهای درخشانش برای پرسپولیس، به سلطان قلب میلیون ها هوادار پرسپولیس تبدیل شد.

 

اما انصاریان پس از انتخاب اشتباهش هرگز محبوب قلب هواداران سرخابی نماند و به واسطه ظرد شدنش از این دو تیم، برای جلب توجه قصد داشت راهی را در پیش بگیرد که پژمان جمشیدی با موفقیت آن را طی کرده بود؛ او با ورود به دنیای سینما و اجرا قصد داشت بار دیگر به همه ثابت کند که علی انصاریان همچنان سلبریتی است و در کانون توجه قرار دارد (که این اتفاق هرگز رخ نداد). او موارد مختلفی را برای مطرح شدن امتحان کرد، از بازی در سریال و فیلم های سینمایی تا حرفه مجری گری و اجرا که این و اواخر به واسطه برخی مسائل ممنوع التصویر نیز شده بود!

 

 

نقد توهین نژادپرستانه زشت علی انصاریان | حاج آقا مسئلتاً !

 

اما در جدیدترین شیرین کاری علی انصاریان، شاهد صحبتهای نژادپرستانه او علیه یک مجری ورزشی افغانستانی بودیم که موجی از اعتراضات عمومی نسبت به این حرکت زشت را در پی داشت و انصاریان را وادار به عذرخواهی در مورد این موضوع کرد اما عذرخواهی او شاید فایده چندانی نداشته باشد چرا که او آنچه در ذهن داشت را به زبان آورد و همین رویکرد و موضع نژادپرستانه مورد انزجار افکار عمومی قرار گرفت و بیشتر مخاطبین برنامه او آرزو کردند، او نیز مثل سیانکی از فعالیت رسانه ای محروم شود.

 

در هر صورت به نظر نمی رسد که در صدا و سیما و یا حتی دنیای سینمای ایران قحط الرجال باشد که کار به افرادی مثل انصارین که هیچ تجربه ای در این زمینه ندارند سپرده شود و شاید باید نظارت ها در این زمینه بیشتر صورت گیرد.

 

در پایان نیز علی انصاریان باید بداند برای مطرح شدن راه های دیگری نیز وجود دارد و با توهین به هر قومیتی اعم از افغان، عرب و … محبوبیت به دست نمی آید.

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • من ۲۰ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۳ بعد از ظهر

  آگه انصاریان هم مثل کیروش پول قلمتون داده بود الان به به چه چهی میکردید که خدا میدونه

  • مدیر ۲۰ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۷ بعد از ظهر

   خود انصاریان فهمید کارش اشتباه بوده و عذرخواهی کرد بعد یه عده هنوز تو یه عوالم دیگه ن

 • دورتموندی ۲۰ دی ۱۳۹۷ / ۹:۴۰ بعد از ظهر

  اون افغانستانیه حرف اشتباهی نزد
  واقعیتیو گفت ک وجود داشت
  اقای انصاریان کاش خایه مال سانسورچیا نبودی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید