کد خبر:33875
پ
نام آلبوم جدید تیلور سویفت “خیلی خوشحالم” | I’m ecstatic

نام آلبوم جدید تیلور سویفت “خیلی خوشحالم” | I’m ecstatic

تیلور سویفت | Taylor swift  ستاره موسیقی پاپ آمریکایی پس از پایان قراردادش با کمپانی Big Machine Records، طی قراردادی جدید با شرکت Republic records and Universal records group از نام آلبوم جدیدش با نام I’m ecstatic یا من خیلی خوشحالم رونمایی کرد. نام آلبوم جدید تیلور سویفت سر و صدای زیادی در برخی رسانه […]

تیلور سویفت | Taylor swift  ستاره موسیقی پاپ آمریکایی پس از پایان قراردادش با کمپانی Big Machine Records، طی قراردادی جدید با شرکت Republic records and Universal records group از نام آلبوم جدیدش با نام I’m ecstatic یا من خیلی خوشحالم رونمایی کرد. نام آلبوم جدید تیلور سویفت سر و صدای زیادی در برخی رسانه های غربی به پا کرده که در ادامه به آن می پردازیم.

 

 

عکس های کنسرت بزرگ تیلور سویفت در استادیوم اتحاد تیم منچسترسیتی

 

نام آلبوم جدید تیلور سویفت “خیلی خوشحالم” | I’m ecstatic

 

نام آلبوم جدید تیلور سویفت "خیلی خوشحالم" | I'm ecstatic

 

برخی معتقدند برگردان نام آلبوم جدید تیلور سویفت به فارسی برابر با “من نئشه هستم” است اما با توجه به رویکردی که از این خواننده جوان سراغ داریم بسیار بعید است که منظورم او از کلمه ecstatic معادل منفی آن بوده باشد و او در اینستاگرام خود نیز از علل نامگذاری این آلبوم به این نام پرده برداشت.

 

تیلور سویفت در اینستاگرام خود نوشت :

 

علت اینکه این اسم را برای این آلبوم انتخاب کردیم ای نبود که بسیار از کار کردن با افراد سرشناس صنعت موسیقی که در این آلبوم کنار من هستند خوشحال هستم ؛ می خواهم دینم را به اسکات بروچتا که در ۱۴ سالگی این فرصت را به من داد تا در طول یک دهه بک یک خواننده مطرح تبدیل شوم، ادا کنم و هیچ چیز لذتبخش تز اکار با گروه UMG برای من نیست.

 

 

گفتنیست سه گانه آلبوم شهرت یا Reputation تیلور سویفت در سال گذشته توانست رکورد فروش سالانه را بشکند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید