نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید | تماشاچی
کد خبر:41608
پ
نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید

نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید

خبرگزاری مهر دقایقی پش مدعی شد نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید تا بازی رسانه ای برانکو که چندی پیش به آن اشاره کرده بودیم، طبق برنامه پیش برود اما دست او از وصول مطالباتش کوتاه بماند تا احتمالاً یک شکایت دیگر از پرسپولیس در فیفا به ثبت برسد چرا که برانکو قصد […]

خبرگزاری مهر دقایقی پش مدعی شد نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید تا بازی رسانه ای برانکو که چندی پیش به آن اشاره کرده بودیم، طبق برنامه پیش برود اما دست او از وصول مطالباتش کوتاه بماند تا احتمالاً یک شکایت دیگر از پرسپولیس در فیفا به ثبت برسد چرا که برانکو قصد داشت با عدم حضور در ایران به مطالباتش دست یابد و سپس توافقش با الاهلی عربستان را که پیشنهاد ۴ میلیون دلاری روی میزش گذاشتند را رسانه ای کند اما این اتفاق رخ نداد و مسئولین پرسپولیس تنها پرداخت مطالب او را منوط به حضورش در ایران کردند تا داستان برانکو و پرسپولیس به بدترین شکل ممکن به پایان برسد.

 

 

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

 

جدول لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹

 

نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید

 

نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید

 

بر طبق ادعای مهر، برانکو ایوانکوویچ که بابت عدم پرداخت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس ناراحت بود، امروز نامه فسخ قرارداد خود را به باشگاه پرسپولیس ارسال کرد.
سرمربی سرخپوشان پایتخت ضمن ابراز ناراحتی بابت عدم پرداخت مطالباتش قید کرده است مشکل مربوط به همکاران وی نیز حل نشده است و او حاضر به ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس نیست.
قرار است سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مذاکره با مسئولان باشگاه پیرامون دریافت مطالباتش به توافق برسد و از آنجایی که باشگاه به تعهدات مالی اش عمل نکرده است، وی بابت فسخ قرارداد سال آینده اش خسارتی به باشگاه نخواهد داد.

 

افشاگری گرشاسبی علیه ایرج عرب

 

افشاگری اکبر طاهری علیه ایرج عرب

 

در صورت صحت این خبر، فسخ قرارداد برانکو پایانی بر رویای وزیر ورزش و وعده او به هواداران پرسپولیس بود که روز گذشته در جمع ملی پوشان بسکتبال به عنوان خبر پوش پرسپولیسی ها، عنوان شد.

 

حال باید منتظر واکنش باشگاه پرسپولیس و شخص ایرج عرب نسبت به این اتفاق بود چرا که او روز گذشته اعلام کرد که هواداران این تیم حتی ۱ درصد هم به فکر نیامدن برانکو به ایران نباشند.

 

احتمال شکایت سپاهان از سازمان لیگ به خاطر اهدای کاپ سوپرجام به پرسپولیس

 

تکمیلی:

ایرج عرب بلافاصله پس از رسانه ای شدن خبر نامه فسخ قرارداد برانکو توسط خبرگزاری مهر بیانیه کوتاهی با این مضمون صادر کرد:

در خصوص نامه فسخ قرارداد برانکو ایوانکوویچ به باشگاه پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالبات خود باید بگویم، اقای برانکو طلب دارد و ما هم طلب ایشان را آماده کرده ایم تا صبح دوشنبه به صورت نقد در اختیارش قرار دهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: همه چیز در این باره به پرداخت پول آقای برانکو بستگی دارد که پولش را هم آماده کرده ایم. هیچ گزینه ای دیگری هم غیر از برانکو نداشته و نداریم. او احتمالاً سرمربی پرسپولیس می ماند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید