کد خبر:15464
پ
میزبانی عربستان از مسابقات WWE

میزبانی عربستان از مسابقات WWE به مدت ۱۰ سال

کمپانی WWE با عقد قرارداد ۱۰ ساله با سران ورزش عربستان میزبانی یک دهه رویدادهای این کمپانی را به این کشور داد.   میزبانی عربستان از مسابقات WWE     به گزارش ایسنا و به نقل از فوربس، عربستان در ادامه اصلاحات خود با اتحادیه کشتی نمایشی (WWE) به توافق ۱۰ ساله رسید تا رویدادهای […]

کمپانی WWE با عقد قرارداد ۱۰ ساله با سران ورزش عربستان میزبانی یک دهه رویدادهای این کمپانی را به این کشور داد.

 

میزبانی عربستان از مسابقات WWE

 

میزبانی عربستان از مسابقات WWE

 

به گزارش ایسنا و به نقل از فوربس، عربستان در ادامه اصلاحات خود با اتحادیه کشتی نمایشی (WWE) به توافق ۱۰ ساله رسید تا رویدادهای این رقابت‌ها را در عربستان برگزار کند. ترکی بن عبدالمحسین الشیخ، دبیر کل ورزش عربستان از این قراداد کلان خبر داد ولی هنوز مشخص نیست چند مبارزه قرار است در کشور عربستان در این رویدادها برگزار شود.

 

یکی از سخنگویان WWE نیز تایید کرد که این قرارداد امضا و نهایی شده است و ۱۰ سال اعتبار خواهد داشت.

 

عربستان البته قبلا میزبانی چند مبارزه از رقابت های کشتی نمایشی را بر عهده داشت که جدیدترین آن در سال ۲۰۱۶ بود ولی اکنون قرار است مهمترین مبارزات WWE در بخش های مختلف در کشور عربستان برگزار شود.

 

کشتی در قسمت های مختلف خاورمیانه از طرفداران زیادی برخوردار است. از جمله ایران که توانست ۵ مدال در این رشته ورزشی در المپیک ریو به دست بیاورد و در رشته‌های آزاد و فرنگی روی سکو رفت.

کمپانی WWE تلاش زیادی کرده است تا از ظرفیت های خاورمیانه استفاده کند و به همین خاطر چند ورزشکار زن و مرد عرب را جذب کرده است تا برای این کمپانی به رقابت بپردازد.

حراج تابستانه

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • میزبانی وب ۸ اسفند ۱۳۹۷ / ۳:۴۳ بعد از ظهر

    اگر بخوام اطلاعات بیشتری بگیرم از کجا میتونم بگیرم؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید