مصاحبه تصویری ایجنت پاتوسی در مورد جزئیات رفتن آیاندا | تماشاچی
کد خبر:42997
پ
مصاحبه تصویری ایجنت پاتوسی در مورد جزئیات رفتن آیاندا

مصاحبه تصویری ایجنت پاتوسی در مورد جزئیات رفتن آیاندا

ایجنت آیاندا پاتوسی شب گذشته در لایو اینستاگرام خود صحبتهای جدیدی را در خصوص رفتن پاتوسی از استقلال مطرح کرد که در نوع خود جالب به نظر می رسد؛ در ادامه توجه شما را به مصاحبه تصویری ایجنت پاتوسی در مورد جزئیات رفتن آیاندا جلب می نماییم. با سایت تماشاچی همراه باشید.     مصاحبه […]

ایجنت آیاندا پاتوسی شب گذشته در لایو اینستاگرام خود صحبتهای جدیدی را در خصوص رفتن پاتوسی از استقلال مطرح کرد که در نوع خود جالب به نظر می رسد؛ در ادامه توجه شما را به مصاحبه تصویری ایجنت پاتوسی در مورد جزئیات رفتن آیاندا جلب می نماییم. با سایت تماشاچی همراه باشید.

 

 

مصاحبه تصویری ایجنت پاتوسی در مورد جزئیات رفتن آیاندا

 

 

از صحبتهای ایجنت پاتوسی مشخص است که او به واسطه برخی مسائل با شفر مشکل شخصی داشته و دارد و اکنون نیز پس از رفتن پاتوسی از استقلال، تمام تلاش خود را در مقصر جلوه دادن شفر و برائت باشگاه استقلال و به طور خاص آقایان فتحی و خطیر در این اتفاق انجام داد چرا که او در آینده نیز با باشگاه استقلال کار خواهد کرد و به نوعی منافعش به این تیم گره خورده است.

نکته ویژه صحبتهایی که در کلیپ بالا دیدید و شنیدید، ماجرای پرداخت پول پروپییچ بود که به عنوان اهرمی برای نگرفتن پاتوسی مطرح شده است و پیشتر نیز از سوی هئیت مدیره استقلال به طور ضمنی مطرح می شد که پول پروپییچ مهمتر از پاتوسی است. در اینکه پرداخت طلب پروپییچ برای فرار از محرومیت مهمتر از پرداخت پول پاتوسی بوده و هست شکی نیست اما سوال این است که چرا پاتوسی به آخرین نفری تبدیل شد که آقایان به سراغ تمدید قراردادش رفتند و در این مدت با لشگری از بازیکنان ریز و درشت قرارداد منعقد شد و در انتها نیز امضای قرارداد با دیاباته در اولویت قرار گرفت. اصولاً اکنون خطیر و فتحی می بایست نسبت به این موضوع پاسخگو باشند که درآمدزایی ارزی ناشی از انتقال تیام، الهیار صیادمنش و … در کدام بخش هزینه شده و چرا تمدید قرارداد با بازیکنی همچون پاتوسی در اولویت قرار نگرفته است؟

 

همانطور که در کلیپ بالا نیز عنوان شد، اگر تا تاریخ ۳۰ ژوئن، مبلغ ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه کیپ تان پرداخت می شد، آیاندا پاتوسی بازیکن استقلال بود و قادر به امضای قرارداد با هیچ بازیکنی نبود اما در این حد فاصل شاهد امضای قرارداد با بازیکنانی همچون آرش رضاوند، شیخ دیاباته، مسعود ریگی، علی دشتی و … بودیم که نشان می دهد منابع در باشگاه استقلال وجود داشته منتها، آیاندا پاتوسی به دلایلی که مدیریت این تیم باید پاسخگوی آن باشد، به اولویت آخر برای تمدید قرارداد بدل شده بود.

 

نکته دیگر اینکه هر مربی دوست دارد با بازیکنان با کیفیت سابق خود در تیم جدیدش کار کند و تعلل مدیران باعث نمی شود تا بازیکن آزاد یا مربی سابق تیم که خواهان ستاره های تیم هستند، مورد هجمه قرار بگیرند. نمونه این اتفاق در مورد امیر قلعه نویی نیز رخ داد که با رفتنش از استقلال، جاناواریو و خسرو حیدری را که عصای دست او برای قهرمانی در استقلال بودند را با خود به سپاهان برد و در آنجا نیز قهرمان شد؛ اکنون نیز شفر برای موفقیت در بن یاس، بازیکنی که موجب موفقیتش در استقلال شده بود را جذب کرده و این موضوع باعث هجمه علیه شفر نمی شود بلکه بی تدبیری مدیران فعلی استقلال را می رساند که با علم به پرداخت نشدن پول باشگاه کیپ تان تا ۳۰ ژوئن، این بازیکن آزاد خواهد شد و اقدام مقتضی را در این خصوص انجام ندادند.

 

پی نوشت: وقتی خطیر و فتحی نقشه اخراج ناگهانی شفر را می کشیدند شاید باید به این روزها فکر می کردند که شفر نیز انتقام سختی از آنها خواهد گرفت. حالا استقلال به لطف دوستان یک پرونده شکایت دیگر در فیفا دارد (شفر از استقلال شکایت کرد) و مهمترین بازیکن نیم فصل دوم خود را نیز از دست داد تا مدیران استقلال که خود را در انعقاد قرارداد علامه دهر می دانستند، درس خوبی گرفته باشند و اصول حرفه ای را در برخورد با بازیکنان و مربیان حرفه ای فرا گیرند. مسلماً بازیکنانی در حد یا بهتر از پاتوسی در استقلال وجود دارند اما نگرانی اصلی هواداران این تیم، تغییرات زیاد در شاکله اصلی تیم و تغییر در کادر فنی است که امکان ایجاد ناهماهنگی و عدم نتیجه گیری در نیم فصل اول را بالا برده است.

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید