کد خبر:41305
پ
۵۷۴۴۹۹۶۱

محسن خلیلی: بلیط برگشت برانکو را گرفتم

در حالی که هفته گذشته هفته ای پر از شایعات تلخ برای هواداران پرسپولیس بود، سرانجام سرپرست این تیم یعنی محسن خلیلی، هواداران این تیم را فعلاً از شوک رفتن برانکو خارج کرده و عنوان کرد، برانکو به ایران باز می گردد.   محسن خلیلی: بلیط برگشت برانکو را گرفتم     ابلاغیه جدید وزارت […]

در حالی که هفته گذشته هفته ای پر از شایعات تلخ برای هواداران پرسپولیس بود، سرانجام سرپرست این تیم یعنی محسن خلیلی، هواداران این تیم را فعلاً از شوک رفتن برانکو خارج کرده و عنوان کرد، برانکو به ایران باز می گردد.

 

محسن خلیلی: بلیط برگشت برانکو را گرفتم

 

محسن خلیلی: بلیط برگشت برانکو را گرفتم

 

ابلاغیه جدید وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال مبنی بر عدم تخصیص ارز دولتی به باشگاه های دولتی برای پرداخت به بازیکنان و مربیان خارجی تیمها، موجب خروج بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی از فوتبال ایران شد چرا که این قانون کار را برای بسیاری از باشگاهها برای تامین هزینه دستمزد مربیان و بازیکنان سخت می کرد. پس از خروج کارلوس کیروش، پائولو سرجیو، وینفرد شفر، زلاتکو کرانچار، لیکنز و … سرمربی پرسپولیس آخرین مربی خارجی بود که سودای رفتن از فوتبال ایران سر داد و به دنبال دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس افتاد و با اهرم قرار دادن مذاکرات با تیم الاهلی عربستان برای تحت فشار قرار دادن مدیران این تیم سرانجام توانست از پتانسیل فشار هواداران این تیم برای دریافت مطالباتش استفاده کند و از پای میز مذاکره با الاهلی بلند شد.

 

محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس در این باره گفت، با برانکو در اینباره در تماس بوده و برانکو هنوز پیگیر نقل و انتقالات پرسپولیس بوده و به مسئولین این تیم قول بازگشت به ایران را داده است و به همین منظرو برای او بلیط برگشت به تهران تهیه شده است.

 

تحریم های بین المللی و مانع بر سر انتقال پول مربیان خارجی به حسابهای ارزی انها در خارج از کشور باعث شده تا مربیان کمی برای حضور در فوتبال ایران تمایل داشته باشند. یکی از دلایلی که مدیران استقلال نیز در عقد قرارداد با استراماچونی دچار مشکل شده اند، ابلاغ ناگهانی قانون عدم تخصیص ارز دولتی برای مربیان و بازیکنان خارجی و همچنین نامشخص بودن کانال انتقال پول برای این مربی بوده که امضای نهایی قرارداد با این مربی را به تاخیر انداخته است.

 

در هر صورت باید منتظر ماند و دید در شرایطی که کشور دچار مشکلات تحریم است و با کمبود ارز مواجه است، دو باشگاه پر طرقدار چطور قادر به تامین ارز مورد نیاز برای مربیان خارجی خود از بازار آزاد هستند ؟

 

در حال حاضر نیز مشکلات ارزی باعث خروج بازیکنان خارجی همچون منشا، ایسما، پاتوسی و احتمالاً بودیمیر و رسن از دو تیم سرخابی پایتخت شده است و باید دید در نهایت چه اتفاقی برای مربیان این دو تیم رخ خواهد داد.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • فرشاد ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ / ۲:۴۱ قبل از ظهر

    سلام
    کاری ب برانکو ندارم فقط خواهشا ایملتونو چک کنین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید