کد خبر:36724
پ
تناقض در رقم قرارداد ماریو بودیمیر | علت محرمانه بودن مبلغ قرارداد چیست؟

ماجرای عجیب مبلغ قرارداد محرمانه ماریو بودیمیر

ماریو بودمیر، مهاجم ۳۲ ساله کروات باشگاه دیناموزاگرب کرواسی قرار است فردا (جمعه) به تمرینات پرسپولیس بپیوندد و قرارداد یک و نیم ساله اش را امضا کند. این بازیکن جایگزین گادوین منشا نیجریه‌ای خواهد شد و تلاش می‌کند تا همراه با علی علیپور، مهدی شریفی، مهدی ترابی و… در خط حمله سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد. […]

ماریو بودمیر، مهاجم ۳۲ ساله کروات باشگاه دیناموزاگرب کرواسی قرار است فردا (جمعه) به تمرینات پرسپولیس بپیوندد و قرارداد یک و نیم ساله اش را امضا کند. این بازیکن جایگزین گادوین منشا نیجریه‌ای خواهد شد و تلاش می‌کند تا همراه با علی علیپور، مهدی شریفی، مهدی ترابی و… در خط حمله سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد. در ادامه به ماجرای عجیب مبلغ قرارداد محرمانه ماریو بودیمیر می پردازیم.

 

 

فیلم بازیها و گلهای بودیمر مهاجم کروات پرسپولیس

 

ماجرای عجیب مبلغ قرارداد محرمانه ماریو بودیمیر

 

تناقض در رقم قرارداد ماریو بودیمیر | علت محرمانه بودن مبلغ قرارداد چیست؟

 

بودمیر، سومین مهاجم دیناموزاگرب محسوب می‌شد و آمار گلزنی او در سالهای گذشته را در مطلبی جداگانه بررسی کردیم؛ اما نناد بیلیکا، سرمربی این تیم به او اعتقادی ندارد و بر همین اساس در لیست خروجی قرار گرفت. ساعتی پیش رسانه germanijak کرواسی با انتشار گزارشی نوشت، باشگاه دینامو برای درآمدزایی و سود زیاد، ماریو بودمیر، مهاجم ۳۲ خود را فروخت و به احتمال زیاد او راهی پرسپولیس ایران می‌شود.

در ادامه بازتاب حضور بودیمیر در تیم پرسپولیس، سایت جوتارجی کرواسی نیز مدعی شد ماریو بودیمیر، سنگین ترین مبلغ دریافتی ادوار بازی خود را از پرسپولیس دریافت خواهد کرد؛ که این ادعاها با اظهارات مسئولین پرسپولیس که مبلغ قرارداد او را پائین قلمداد می کنند تا حدی متناقض است و مشخص نیست اگر مبلغ قرارداد بودیمیر پائین است، چرا این موضوع محرمانه است و از اعلام رسمی آن به رسانه ها امتناع می کنند تا از بروز هر گونه شائبه و گمانه زنی در این خصوص جلوگیری شود؛ در روزگاری که قراردادهای ۲۰۰ میلیون دلاری و ۱۰۰ میلیون دلاری بازیکنانی همچون نیمار و رونالدو به سادگی رسانه ای می شود، مخفی کردن مبلغ قرارداد یک بازیکن حرفه ای امری غیرحرفه ای به نظر می رسد چرا که این مبلغ بالاخره مشخص خواهد شد و چه بهتر که به طور رسمی و از طریق روابط عمومی باشگاه پرسپولیس این مبلغ رسماً اعلام شود.

این رسانه ادامه داد: تیم فوتبال دیناموزاگرب امروز راهی ترکیه شد تا اردوی آماده سازی زمستانی خود را برگزار کند. نناد بیلیکا، سرمربی ۴۷ساله کروات دیناموزاگرب در این باره و همچنین بودمیر می‌گوید: از این بازیکن بابت تلاش و بازی هایش تشکر می‌کنم. باشگاه تصمیم گرفت تا برای کسب پول بیشتر این بازیکن را بفروشد و امیدوارم بتوانیم یک مهاجم جدید بگیریم.

کروات‌ها قرار است در ترکیه ۶ بازی دوستانه برگزار کنند و اردوی آن‌ها تا ۲۶ ژانویه ادامه خواهد داشت و سپس راهی کرواسی می‌شوند تا آماده بازی‌های نیم‌فصل دوم لیگ این کشور خواهند شد.

بیلیکا در پایان گفت: در صدد برگزاری بازی‌های تدارکاتی هستیم و نتیجه آن‌ها مهم نیست، اما تلاش می‌کنیم تا برای تیم‌هایی در سطح‌های متفاوت بازی کنیم تا آماده دفاع از قهرمانی و … باشیم.

 

پی نوشت : پندار خمارلو روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مبلغ ۱۰ میلیارد تومانی که برای جذب ماریو بودیمیر در رسانه ها مطرح می شود را تکذیب کرد و ضمن اعلام اینکه مبلغ فوق بسیار پائینتر از ۱۰ میلیارد تومان است، قرارداد بودیمیر را محرمانه دانست و از افشای جزئیات بیشتر خودداری کرد؛ البته در قیمت بودیمیر در سایت ترانسفر مارکت ۶۰۰ هزار یورو درج شده و با توجه به قیمت فعلی یورو در بازار آزاد، ارقام نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان با توجه به این مورد مطرح شده است.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید