ماجرای توئیت خبرنگار عربستانی در مورد حکومتی بودن پرسپولیس | تماشاچی
کد خبر:44677
پ
ماجرای توئیت خبرنگار عربستانی در مورد حکومتی بودن پرسپولیس

ماجرای توئیت خبرنگار عربستانی در مورد حکومتی بودن پرسپولیس

در حالی که در چند فصل گذشته همواره برچسب حکومتی بودن بین هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس مورد مناقشه بوده و هر گروه سعی در بر شمردن مصادقی برای حمایت دولت از تیم رقیب کرده اما خبرنگار سعودی با توئیتی جنجالی حسابی در رسانه های ایرانی خبرساز شده است.   جدیدترین اخبار پرسپولیس   […]

در حالی که در چند فصل گذشته همواره برچسب حکومتی بودن بین هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس مورد مناقشه بوده و هر گروه سعی در بر شمردن مصادقی برای حمایت دولت از تیم رقیب کرده اما خبرنگار سعودی با توئیتی جنجالی حسابی در رسانه های ایرانی خبرساز شده است.

 

جدیدترین اخبار پرسپولیس

 

ماجرای توئیت خبرنگار عربستانی در مورد حکومتی بودن پرسپولیس

 

ماجرای توئیت خبرنگار عربستانی در مورد حکومتی بودن پرسپولیس

 

در ابتدا در برخی از رسانه ها تفسیر از صحبتهای نواف الاسیوی این بود که او تیم پرسپولیس را تیم حکومتی معرفی کرده است اما افرادی که کمی با ادبیات عربی آشنا باشند به سادگی تشخیص می دهند که مراد از ترجمه صحبتهای نواف الاسیوی در واقع دولتی بودن پرسپولیس است. او در ادامه به قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام با اعلام فدراسیون فوتبال اشاره کرده که برخی این موضوع را به سوپرجام فصل گذشته نسبت داده اند و این در حالیست که تاریخ توئیت نواف الاسیوی به خوبی نشان می دهد که منظور او، سوپرجام پر حرف و حدیث سال جاری بود که قهرمانی آن، بدون برگزاری بازی و با اعلام سازمان لیگ به پرسپولیس اهدا شد.

 

در واقع نواف الاسیوی با اشاره به ناتوانی فدراسیون فوتبال در برگزاری بازی سوپرجام بین پرسپولیس و سپاهان به نوعی سیگنالی به مسئولین کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده که آنقدر در ایران ناامنی وجود دارد که آنها حتی از برگزاری یک بازی ساده نیز عاجز هستند پس AFC چطور انتظار دارد تا تیم های عربستانی با این شرایط عجیب به ایران سفر کنند؟

 

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • فرشاد ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۹ بعد از ظهر

    حتی اینام فهمیدن

    • سید مهدی باقری ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱:۱۸ بعد از ظهر

      این سعودیا دشمن ما هستن و هر چی میگن رو باید برعکس تعبیر کرد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید