کد خبر:15618
پ
لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۸

لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۸

مراسم اسکار ۲۰۱۸ که از ساعت ۴:۳۰ به وقت تهران آغاز شده، هنوز به پایان نرسیده و اعلام جوایز ادامه دارد، در ادامه توجه شما را به لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۸ جلب می نماییم.     لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۸         Best supporting actor Willem Dafoe, The Florida Project Woody Harrelson, […]

مراسم اسکار ۲۰۱۸ که از ساعت ۴:۳۰ به وقت تهران آغاز شده، هنوز به پایان نرسیده و اعلام جوایز ادامه دارد، در ادامه توجه شما را به لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۸ جلب می نماییم.

 

 

لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۸

 

لیست کامل برندگان اسکار 2018

 

 

 

Best supporting actor

Willem Dafoe, The Florida Project
Woody Harrelson, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Richard Jenkins, The Shape of Water
Christopher Plummer, All the Money in the World

Sam Rockwell, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – WINNER!

 

بهترین نقش مکمل: سم راکول برای بازی در فیلم بیلبوردهای بیرون ابینگ، میسوری

Best makeup and hair

Darkest Hour – WINNER!
Victoria & Abdul

Wonder

بهترین گریم:  فیلم واندر

Best costume design

Beauty and the Beast 
Darkest Hour
Phantom Thread – WINNER!
The Shape of Water
Victoria & Abdul

 

بهترین طراحی لباس: تهدید خفاش

Best documentary

Abacus: Small Enough to Jail
Faces, Places (Visages, Villages)
Icarus – WINNER!
Last Men in Aleppo
Strong Island

بهترین مستند: ایکاروس

Best sound editing

Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk – WINNER!
The Shape of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین صدابرداری: دانکرک

Best production design

Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water – WINNER!

 

بهترین طراحی صحنه: حالت آب

Best foreign language film

A Fantastic Woman – WINNER!
The Insult
Loveless
On Body and Soul
The Square

 

بهترین فیلم خارجی: یک زن فوق العاده

Best supporting actress

Mary J Blige, Mudbound
Allison Janney, I, Tonya – WINNER!
Lesley Manville, Phantom Thread
Laurie Metcalf, Lady Bird

Octavia Spencer, The Shape of Water

 

بهترین هنرپیشه مکمل زن: آلیسون جنی برای بازی در فیلم من، تونیا

Best animated short

Dear Basketball – WINNER!
Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

بهترین انیمیشن کوتاه: بسکتبال عزیز

Best animated film

The Boss Baby
The Breadwinner
Coco – WINNER!
FerdinandLoving Vincent

 

بهترین فیلم کارتونی: کوکو

Best visual effects

Blade Runner 2049 – WINNER
Guardians of the Galaxy Vol 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes

 

بهترین جلوه های بصری: تیغ نورد ۲۰۴۹

Best editing

Baby Driver
Dunkirk – WINNER!
I, Tonya
The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مونتاژ: دانکرک

Best documentary short

Edith+Eddie
Heaven Is a Traffic Jam on the 405 – WINNER!
Heroin(e)
Knife Skills

Traffic Stop

بهترین مستند کوتاه: ترافیک وحشتناک در بهشت در جاده ۴۰۵

 

Best live action short

DeKalb Elementary
The Eleven O’Clock
My Nephew Emmett
The Silent Child – WINNER!
Watu Wote/All of Us

 

بهترین فیلم کوتاه اکشن: بچه ساکت

Best original screenplay

The Big Sick 
Get Out
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کستینگ: بیمار بزرگ

Best cinematography

Blade Runner 2049- winner
Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

 

 

بهترین سینماتوگرافی: تیغ نورد ۲۰۴۹

Best score

Dunkirk
Phantom Thread
The Shape of Water- winner
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین امتیاز:حالت آب

Best song

Mighty River, Mudbound
The Mystery of Love, Call Me by Your Name
Remember Me, Coco-winner
Stand Up for Something, Marshall
This Is Me, The Greatest Showman

 

بهترین موسیقی متن: کوکو

Best director

Paul Thomas Anderson, Phantom Thread
Guillermo del Toro, The Shape of Water
Greta Gerwig, Lady Bird
Christopher Nolan, Dunkirk
Jordan Peele, Get Out

بهترین کارگردانی: گیرمو دل تورو (فیلم حالت آب)

Best actor

Timothée Chalamet, Call Me By Your Name
Daniel Day-Lewis, Phantom Thread
Daniel Kaluuya, Get Out
 Gary Oldman, Darkest Hour-winner
Denzel Washington, Roman J Israel, Esq

 

بهترین بازیگر مرد: گری اولد من (برای بازی در فیلم سیاه ترین ساعت)

Best actress

Sally Hawkins, The Shape of Water
 Frances McDormand, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri-winner
Margot Robbie, I, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird
Meryl Streep, The Post

 

بهترین بازیگر زن: فرانسس مک دورمند برای بازی در فیلم سه بیلبورد خارج ابینگ ، میسوری

Best picture

Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
The Shape of Water-winner

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین فیلم: حالت آب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید