کد خبر:41407
پ
JamNewsImage21041494

لو رفتن مذاکره سید حسین حسینی با پرسپولیس

در حالی که  صبح امروز اخبار ضد و نقیضی از مذاکره رحمتی و حسینی با باشگاه پدیده مشهد منتشر شد، اما علی علیپور مهاجم گلزن پرسپولیس با انتشار یک استوری معنادار، خبر از انفجار بمب ساعتی نقل و انتقالات در روزهای آینده داد.   اخبار نقل و انتقالات ایران   لو رفتن مذاکره سید حسین […]

در حالی که  صبح امروز اخبار ضد و نقیضی از مذاکره رحمتی و حسینی با باشگاه پدیده مشهد منتشر شد، اما علی علیپور مهاجم گلزن پرسپولیس با انتشار یک استوری معنادار، خبر از انفجار بمب ساعتی نقل و انتقالات در روزهای آینده داد.

 

اخبار نقل و انتقالات ایران

 

لو رفتن مذاکره سید حسین حسینی با پرسپولیس

 

لو رفتن مذاکره سید حسین حسینی با پرسپولیس

 

علیپور با تگ کردن سید حسین حسینی و قرار دادن دو قلب قرمز در کنار نام او در کنار سایر پرسپولیسی های تیم ملی، به نوعی سیگنال حضور حسینی در پرسپولیس را صادر کرد تا جانشین علیرضا بیرانوند را مشخص کرده باشد. با انتقال رشید مظاهری به تراکتورسازی، به نظر می رسد مسئولین باشگاه پرسپولیس با هدف انتقام از انتقال منشا به استقلال قصد دارند تا شوک بزرگی به اردوگاه آبی های بحران زده وارد کنند و دروازه بان چالاک و البته ناراضی آنها را به خدمت بگیرند.

 

سابق بر این نیز مشابه چنین اتفاقی برای احمدرضا عابدزاده رخ داد که در اوج محبوبیت و شهرت از استقلال به پرسپولیس پیوست.

 

گفته می شود سید جسین حسینی به واسطه حضور رحمتی در استقلال این شرط را پیش پای مسئولین استقلال قرار داده که با حضور رحمتی در این تیم، حاضر به تمدید قراردادش نیست چرا که که معتقد است سیستم چرخشی به هر دو دروازه بان شاخص استقلال ضربه خواهد زد.

 

البته علیپور دقایقی بعد از انتشار این استوری، آن را پاک کرد که به نظر می رسد این موضوع به واسطه تماس فوری حسینی با او برای پاک کردن این استوری و محرمانه ماندن مذاکرات بوده است.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید