کد خبر:35830
پ
Lukaku-Ronaldo-Man-Utd-1036128

لوکاکو جانشین مانژوکیچ در یوونتوس می شود

پس از نمایش خیره کننده منچستریونایتد مقابل کاردیف در اولین حضور اولگونار سولشر به عنوان سرمربی شیاطین سرخ، شاید یکی از مغموم ترین بازیکنان این تیم روملو لوکاکو بود که متوجه تفکرات سرمربی جدید تیم شد.   لوکاکو جانشین مانژوکیچ در یوونتوس می شود     روملو لوکاکو که در تفکرات جدید سولشر جایی ندارد […]

پس از نمایش خیره کننده منچستریونایتد مقابل کاردیف در اولین حضور اولگونار سولشر به عنوان سرمربی شیاطین سرخ، شاید یکی از مغموم ترین بازیکنان این تیم روملو لوکاکو بود که متوجه تفکرات سرمربی جدید تیم شد.

 

لوکاکو جانشین مانژوکیچ در یوونتوس می شود

 

لوکاکو جانشین مانژوکیچ در یوونتوس می شود

 

روملو لوکاکو که در تفکرات جدید سولشر جایی ندارد قصد دارد به پیشنهادات خود برای خروج از این تیم در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا فکر کند و یکی از پیشنهادات جدی روی میز برای روملو لوکاکو، پیشنهاد معاوضه او با ماریو مانزوکیچ در یوونتوس است که روی میز قرار دارد.

 

مسئولین یوونتوس و کادر فنی این تیم معتقدند سبک بازی مانژوکیچ و رونالدو شباهت زیادی به هم دارد و در نوک خط حمله نیاز به تنوع بازیکنان در سبک بازی دارند تا بتوانند بر هر تیمی در هر شرایطی غلبه کنند؛ بر طبق اخبار سایت کوریره دل اسپورت، یوونتوسی ها پیشنهاد معاوضه لوکاکو و مانزوکیچ را به مسئولین منچستریونایتد ارائه کرده اند و حال باید دید آیا این انتقال در زسمتان عملی خواهد شد یا خر؟

 

لوکاکو در فصل اخیر لیگ برتر عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشته و در ۲۲ بازی که برای منچستریونایتد به میدان رفته، تنها ۶ گل به ثمر رسانده که برای مهاجمی با کیفیت او، بسیار ضعیف قلمداد می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید