کد خبر:9345
پ
nintchdbpict000372932141

قیمت بلیت VIP جام جهانی ۲۰۱۸ فقط ۲۵۰ میلیون تومان!

به فروش رفتن کلیه بلیتهای گران قیمت VIP جام جهانی ۲۰۱۸ خبرساز شده به طوری که بسیاری از کارشناسان خرید این بلیت ها را دیوانگی خوانده اند! با این اوصاف، افراد ثروتمند زیادی در روسیه برای دیدن بازیها حاضر خواهند بود چرا که بلیت VIP هر بازی چیزی نزدیک به ۲۵۰ میلیون تومان می شود. […]

به فروش رفتن کلیه بلیتهای گران قیمت VIP جام جهانی ۲۰۱۸ خبرساز شده به طوری که بسیاری از کارشناسان خرید این بلیت ها را دیوانگی خوانده اند! با این اوصاف، افراد ثروتمند زیادی در روسیه برای دیدن بازیها حاضر خواهند بود چرا که بلیت VIP هر بازی چیزی نزدیک به ۲۵۰ میلیون تومان می شود. برای مشاهده جزییات قیمت بلیت VIP جام جهانی ۲۰۱۸ با ما در ادامه همراه باشید.

 

قیمت بلیت VIP جام جهانی ۲۰۱۸ فقط ۲۵۰ میلیون تومان!

بلیت VIP جام جهانی 2018

 

دراپ بال – بلیت های VIP جام جهانی ۲۰۱۸ برای نوزده بازی مهم به طور کامل به فروش رفت؛ این در حالی است که قیمت سرسام آور این بلیت ها بحثهای زیادی را به وجود آورده است.

 

علاقه مندان به فوتبال، برای خرید پکیج VIP جام جهانی ۲۰۱۸  می بایست مبلغ هنگفت یک میلیون و چهارصد هزار دلار را بپردازند که این مبلغ شامل هزینه رفت و برگشت با بهترین خط هوایی، هزینه هتل و حمل و نقل، استقرار در بهترین نقطه استادیوم برای دیدن بازیها، پذیرایی در بالاترین سطح و استقرار در فضایی مجلل و هدایای گران قیمت و بسیاری از آپشن های دیگر است.

 

نکته جالب ماجرا این است که از این بلیت ها استقبال چشمگیری شده و ظرف چند روز، سهمیه بلیتهای VIP جام جهانی ۲۰۱۸ به طور کامل به فرو رفت.  دارندگان این بلیت های گران قیمت می توانند بازی افتتاحیه، دو بازی نیمه نهایی و بازی فینال را نیز تماشا کنند. از سه ساعت قبل از بازی تا یک ساعت بعد از بازی یک گارسون اختصاصی در اختیار این افراد قرار می گیرد و از بهترین منوهای غذایی بهره مند خواهند شد.

 

در صورتی که هر فرد پکیج  VIP را که مشتمل بر ارائه بهترین خدمات در ۱۹ بازی جام جهانی است، خریداری نکند، می تواند بلیت VIP هر بازی را به طور جداگانه خریداری کند که قیمت آن ۵۳ هزار دلار است البته در این حالت، آپشن هزینه بلیت رفت و برگشت هواپیما حذف می شود.

برای مشاهده راهنمای تصویری و مرحله به مرحله خرید بلیت جام جهانی ۲۰۱۸ بر روی لینک کلیک کنید.

برای مشاهده هزینه تور جام جهانی ۲۰۱۸ از ایران برروی لینک کلیک کنید.

حراج تابستانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید