کد خبر:18492
پ
قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸؛ انتقام بایرن از رئال ؟

قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش انجام شد و به این ترتیب دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ با یکدیگر رو به رو می شوند و تیمهای شگفتی ساز آث رم و لیورپول نیز می بایست به مصاف هم بروند.   مشاهده تاریخچه بازیهای مستقیم این تیم ها با یکدیگر   […]

قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دقایقی پیش انجام شد و به این ترتیب دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ با یکدیگر رو به رو می شوند و تیمهای شگفتی ساز آث رم و لیورپول نیز می بایست به مصاف هم بروند.

 

مشاهده تاریخچه بازیهای مستقیم این تیم ها با یکدیگر

 

 

 

قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸

 

 

قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

 

 

بدین ترتیب دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در یک بازی نفسگیر، بازی یک چهارم نهایی فصل گذشته رقابتها را تکرار خواهند کرد؛ بازی که با حرف و حدیثهای بسیار همراه بود و در نهایت با نتیجه ۶-۳ به سود رئال مادرید به پایان رسید. رئال مادرید در قرعه انتخاب میزبان و مهمان نیز با خوش شانسی، ابتدا مهمان است و در بازی آخر از بایرن مونیخ پذیرایی می کند. درست مثل قرعه ایی که مقابل یونتوس نصیبش شد. این بازی در شرایط بر گزار می کشود که قدرت بایرن مونیخ با حضور یوپ هاینکس با تیم سال گذشته بسیار متفاوت است و انتظار یک بازی سنگین در این دیدار جذاب می رود.

 

تیم های لیورپول و رم نیز آخرین بار در دور حذفی پس از مرحله گرهی در سال ۲۰۰۰ با یکدیگر بازی داشته اند که آن بازی را در مجموع، لیورپولی ها با حساب ۲-۰ به سود خود به پایان رساندند. نکته ویژه این بازی بازگشت محمد صلاح به ورزشگاه المپیکو رم است؛ جایی که او از اینجا به فوتبال جهان معرفی شد.

 

  • محمد صلاح پس از حضور ناموفق در چلسی مورینیو، به تیم آث رم آمد و با درخشش در این تیم به لیورپول پیوست.
تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید