فیلم گلهای گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال | تماشاچی
کد خبر:46340
پ
hooper_2455495b

فیلم گلهای گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال

با تائید امیرحسین فتحی، گری هوپر مهاجم ۳۱ ساله انگلیسی در حال مذاکره با استقلال برای حضور در نوک خط حمله این تیم است؛ در ادامه توجه شما را به بیوگرافی، کارنامه و سوابق بازیها و آمار گلزنی او و همچنین فیلم گلهای گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال می پردازیم.   فیلم گلهای گری […]

با تائید امیرحسین فتحی، گری هوپر مهاجم ۳۱ ساله انگلیسی در حال مذاکره با استقلال برای حضور در نوک خط حمله این تیم است؛ در ادامه توجه شما را به بیوگرافی، کارنامه و سوابق بازیها و آمار گلزنی او و همچنین فیلم گلهای گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال می پردازیم.

 

فیلم گلهای گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال

 

فیلم گلهای گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال

گری هوپر مهاجم ۳۱ ساله انگلیسی است که سابقه بازی در تیمهای نام آشنایی همچون سلتیک، نوریچ سیتی و شفیلدونزدی را در کارنامه دارد. این مهاجم ۱۷۷ سانتی متری با سرعت و تکنیک قابل قبولی که دارد سالها در فوتبال انگلیس توپ زده و گلهای خاطره انگیز زیادی از خود به یادگار گذاشته است. آمار گلزنی او در سه فصل اخیر طوری است که او در ۷۰ بازی برای شفیلدونزدی، موفق به زدن ۲۴ گل شده است که عملکرد بدی برای این مهاجم در لیگ دشوار انگلیس به شمار نمی رود. گری هوپر محصول جوانان تیم تاتنهام هاتسپر است و با تیمهای مختلف توانسته به قهرمانی های زیادی دست یابد.

 

قیمت او در سایت ترانسفرمارکت بیش از ۱٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده اما با توجه به آزاد بودن ویف احتمال عقد قرارداد با او با قیمتهای به مراتب پائین تر بسیار زیاد است. البته گری هوپر از چند تیم انگلیسی نیز پیشنهاد همکاری دریافت کرده و باید دید مذاکرات استقلال با او در چه مسیری پیش می رود و آیا او فوتبال انگلیس را ترک کرده و به ایران می آید یا خیر؟

 

 

فیلم گلهای گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال

 

 

 

 

 

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • علی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۰ بعد از ظهر

    عمرا اگه تو ایران دووم بیاره
    اسطوره سلتیک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید