پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد | قوانین بین المللی چه می گویند؟ | تماشاچی
کد خبر:41561
پ
سازمان لیگ بار دیگر پرسپولیس را قهرمان سوپرجام کرد

پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد | قوانین بین المللی چه می گویند؟

در حالی که هنوز انتقادات از قوانین خلق الساعه به سود تیم پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی فروکش نکرده بود؛ سازمان لیگ که در مظان اتهام در ماجرای سوپرجام فصل گذشته و اهدای کاپ بدون برگزاری بازی به پرسپولیس قرار داشت بار دیگر با تصویب قانونی جدید، یک کاپ دیگر به پرسپولیس هدیه کرد […]

در حالی که هنوز انتقادات از قوانین خلق الساعه به سود تیم پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی فروکش نکرده بود؛ سازمان لیگ که در مظان اتهام در ماجرای سوپرجام فصل گذشته و اهدای کاپ بدون برگزاری بازی به پرسپولیس قرار داشت بار دیگر با تصویب قانونی جدید، یک کاپ دیگر به پرسپولیس هدیه کرد تا مشخص شود برخی گمانه زنی ها در سود جستن تیم پرسپولیس از مافیای پشت پرده در ارکان مختلف فدراسیون فوتبال، چندان هم بی راه نیست.

 

سپاهان به اسنپ کاپ سازمان لیگ شکایت می کند؟

 

اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

 

پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد | لطف مجدد سازمان لیگ به سرخ ها

 

سازمان لیگ بار دیگر پرسپولیس را قهرمان سوپرجام کرد

 

سازمان لیگ فوتبال ایران مصوب کرد قهرمان مشترک لیگ برتر و جام حذفی به عنوان قهرمان سوپرجام کشور معرفی شود.

، هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران در جلسه عصر دیروز خود مصوب کرد اگر تیمی بتواند در طول یک فصل فوتبالی بطور همزمان قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی شود بازی سوپرجام برگزار نشده تا همان تیم کاپ قهرمانی را نیز از آن خود کند.

بنابراین با توجه به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی فصل ۹۸-۹۷ بطور قطعی قهرمانی سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور معرفی شد.

قرار است مراسم اهدای سوپرجام به پرسپولیس قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر فصل آینده برگزار شود.

پی نوشت: در حالی که هنوز سرنوشت دسته گل آخر سازمان لیگ در سوپرجام مشخص نیست و اوایل تیرماه رای نهایی دادگاه CAS در خصوص سوپرجام فصل گذشته اعلام خواهد شد، بار دیگر شاهد تصمیمی عجیب از سازمان لیگ در مورد سوپرجام بودیم تا سه گانه عجایب سوپرجام های اهدایی به پرسپولیس تکمیل شود!

 

فصل ۹۵/۹۶ … به یکباره اعلام می شود بازی سوپرجام برگزار می شود و در کمتر از ۲۴ ساعت به شروع بازی سوپرجام به یکباره تیم منحل نفت تهران، با چند بازیکن جمع آوری می شوند تا مقابل پرسپولیس در بازی سوپرجام صف آرایی کنند!

 

فصل ۹۶/۹۷ … سعید فتاحی در اقدامی عجیب و در حالی که تیم استقلال هنوز برای حضور در میدان مسابقه فرصت داشت، نتیجه بازی را ۳ بر ۰ به سود پرسپولیس اعلام کرد تا این رای عجیب برای داوری به دادگاه CAS برود.

 

فصل ۹۷/۹۸ …. سازمان لیگ در اقدامی قابل پیش بینی، بار دیگر قانون جدیدی وضع کرد که به موجب آن، تیم پرسپولیس برنده سوپرجام معرفی شد!

 

سالی که نکوست از بهارش پیداست و به نظر می رسد جریان حمایتی در ارکان مختلف فدراسیون فوتبال به سود یک تیم خاص بار دیگر از همین ابتدای لیگ، با قدرت کار خود را آغاز کرده است و به نظر می رسد از ابتدای لیگ نوزدهم، سایر تیمها می بایست برای عنوان دومی با یکدیگر رقابت کنند!

 

در پایان توجه شما را به قوانین فوتبال اسپانیا در این زمینه جلب می نماییم که به مورد مشابه اشاره می کند و اگر قهرمان لیگ و جام حذفی در اسپانیا یک تیم باشد، تیم دوم جام حذفی برگزار کننده بازی سوپرکاپ خواهد بود؛ اتفاقی که در همه جای دنیا مرسوم و متعارف بوده و هست و مشخص نیست آقایان با چه استدلالی چنین قانونی را امروز تصویب و از همین فصل به اجرا در آوردند!!

 

The winner of the Copa del Rey goes to the UEFA Europa League. FC Barcelona are the current cup holders. … If a team wins both titles, the runners up of the Copa del Rey play against the winners of La Liga

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • مهدی کلانی ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۱ بعد از ظهر

    رکورد دو تا جام پیاپی با اسنپ به پرسپولیس رسید

    سه تا سوپر جام بردن دو تاش اسنپی بوده و بدون بازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید