کد خبر:10795
پ
fifa_mengniu647_122017051905

فروش انحصاری دوغ و بستنی در جام جهانی ۲۰۱۸ توسط منگنیو

دومین شرکت بزرگ چین در زمینه محصولات لبنی یعنی شرکت لبنی منگنیو چین توانست طی قراردادی با فیفا، فروش انحصاری بستنی های بسته بندی شده و دوغ های نوشیدنی را در استادیوم های محل برگزاری بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه به دست بگیرد.     فروش انحصاری دوغ و بستنی در جام جهانی ۲۰۱۸ […]

دومین شرکت بزرگ چین در زمینه محصولات لبنی یعنی شرکت لبنی منگنیو چین توانست طی قراردادی با فیفا، فروش انحصاری بستنی های بسته بندی شده و دوغ های نوشیدنی را در استادیوم های محل برگزاری بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه به دست بگیرد.

 

 

فروش انحصاری دوغ و بستنی در جام جهانی ۲۰۱۸ توسط شرکت لبنی منگنیو چین

فروش انحصاری دوغ و بستنی در جام جهانی 2018 توسط منگنیو

دراپ بال – شرکت لبنی منگنیو چین در واقع چهارمین شرکتی است که با فیفا برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ قرارداد می بندد. پیشتر شرکتهای دالیان واندا،هایسنس و ویوو با فیفا در موضوعات مختلف قرارداد بسته بودند.

 

اخیراً مشاهده شده که شرکتهای چینی تمایل و اشتیاق زیادی برای حمایت از مسابقات ورزشی مخصوصاً فوتبال از خود نشان می دهند و این در حالی است که تیم ملی چین نتوانست به جام جهانی ۲۰۱۸ راه پیدا کند.

 

پس از امضای این قرارداد، مسئولین فیفا اعلام کردند که فروش رسمی شیر و شیر غنی شده در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز به شرکت Greater China واگذار شده است.

 

شرکت لبنی منگنیو چین یکی از بزرگترین شرکتهای فراورده های لبنی در جهان است و برند شناخته شده ای در چین محسوب می شود.
شرکت واندا نیز از دیگر شرکتهای شناخته شده چینی است که روابط گسترده تری با فیفا دارد به طوری که بالاترین امتیاز اسپانسری در جام جهانی ۲۰۱۸ را از آن خود کرده و این امتیاز تا جام جهانی ۲۰۳۰ برقرار است.

 

فیفا با عقد قراردادهای مالی جدید قصد دارد تا رسوایی مالی قبلی این نهاد بین المللی را پشت سر بگذارد چرا که تا قبل از این، اسپانسرهای بزرگ جهانی به واسطه همان رسوایی مالی در فیفا، حاضر به همکاری با فیفا نبودند.

فیفا برای برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ۳۶ جایگاه اسپانسری در نظر گرفت که در فاصله کمتر از شش ماه مانده به برگزاری مسابقات، هنوز بیش از نیمی از این جایگاه ها خالی است و اسپانسرها برای حضور در جام جهانی پا پیش نمی گذارند.

این در حالی است که فیفا برای دستیابی به سود ۱۰۰ میلیون دلاری که در اهداف چهارساله خود تعیین کرده بود به اسپانسرهای جدید نیاز دارد چرا که مدت چهارساله، تا پایان سال ۲۰۱۸ خواهد بود.

 

فیفا به واسطه انتخاب اینفانیتنو به عنوان رییس فیفا تحت فشار قرار دارد چرا که او در تبلیغات انتخاباتی خود به ۲۱۱ عضو فیفا قول افزایش پرداختی به آنها را داده بود و برای تحقق وعده های انتخاباتی خود می بایست درآمد فیفا بالاتر رود.

 

برای مشاهده مطلب درآمد فیفا از جام جهانی ۲۰۱۸ بر روی لینک کلیک کنید.

حضور در استادیوم های جام جهانی ۲۰۱۸ و کشور روسیه قوانین خاصی دارد و برخی موارد در این کشور ممنوع می باشد، برای اطلاع از موارد ممنوعه در روسیه در حین جام جهانی ۲۰۱۸ بر روی لینک کلیک کنید.

حراج تابستانه

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • FARSHAD ۷ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۷ قبل از ظهر

    ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید