علی علیپور : باشگاه پرسپولیس مثل برده با بازیکنان رفتار می کند! | تماشاچی
کد خبر:42852
پ
علی علیپور : باشگاه پرسپولیس مثل برده با بازیکنان رفتار می کند!

علی علیپور : باشگاه پرسپولیس مثل برده با بازیکنان رفتار می کند!

علی علیپور، مهاجم پرسپولیس تهران که خواهان لژیونر شدن و جدایی از این تیم است در پستی اینستاگرامی شرایط خود را برای هواداران تشریح کرده است.   نقل و انتقالات پرسپولیس   علی علیپور : باشگاه پرسپولیس مثل برده با بازیکنان رفتار می کند!     علی علیپور نوشت: نون و نمک شما هوادارا و […]

علی علیپور، مهاجم پرسپولیس تهران که خواهان لژیونر شدن و جدایی از این تیم است در پستی اینستاگرامی شرایط خود را برای هواداران تشریح کرده است.

 

نقل و انتقالات پرسپولیس

 

علی علیپور : باشگاه پرسپولیس مثل برده با بازیکنان رفتار می کند!

 

علی علیپور : باشگاه پرسپولیس مثل برده با بازیکنان رفتار می کند!

 

علی علیپور نوشت:

نون و نمک شما هوادارا و عزیزا رو خوردم و با کمک و حمایت شما بچه ها و کادر فنی به اینجا رسیدم و همیشه مدیونتونم اگه اینطور که میگم نبود من یکی دو سال پیش با این وضعیتی که داشتم باید میرفتم ولی همیشه موندم و شما عزیزا رو انتخاب کردم چون دست پرورده ی شما پرسپولیسیهای بزرگم. موندم و با کمک بچه ها و کادر و حمایت همیشگی شما کلی افتخار تو این ۵ سال آوردیم . الانم اینو بدونید که شما را انتخاب کردم که به رسم حرفه ای بودن و داشتن قرارداد اومدم سر تمرینات . خودتونم بهتر میدونید همیشه تو ایران بیشترین پول رو بازیکنای خارجی ای گرفتن که با دریافت ٣٠٠ ، ۴٠٠ و یا ۵٠٠ هزار دلار یا یورو حتی یک نیم فصل یا یک فصل هم تو تیم های بزرگ نتونستند دووم بیارن ولی اومدن پولشونو با شکایت از فیفا گرفتنو رفتن.

سواله برام اصلا به خودم کاری ندارم
چرا هیچ وقت براتون سوال پیش نمیاد که چرا یه بازیکنی که تو تیمهای بزرگ ایرانی بازی میکنه و قهرمانی و افتخار برای باشگاه میاره و مدیون هوادارا و بازیکنا و کادر هستش و تیمش رو هم دوست داره یهو میزاره میره و یه تصمیمی میگیرن که به نفع زندگیشون باشه ، اگه شرایطی که واسه بازیکنای غیر ایرانی به خوبی مهیا میشه واسه بازیکنای ایرانی مهیا بشه چرا بازیکن تو بهترین شرایط و افتخاراتی که میاره تو این ۵ سال باید بزاره بره.

شما خودتون بازیکنایی که مجبور به جدایی شدنو برید ببینید که تو بهترین شرایط که تیم اینهمه افتخار میاره و تیمشم از ته دل دوست داره واسه چی باید بزاره بره فقط هم یک دلیل داره که شرایط خوبی برای بازیکن داخلی فراهم نمیشه دقیقا عین بَرده.
منم طی صحبتها و قولهایی که داده شد منتظر روشن شدن داستان میمونم یا…
بدون هیچ منتی صاف و سادگی منو حداقل تو این ۵ سال از بابت تمدید قرارداد و دریافتهای مالی دیدید خدارو شکر.
پ.ن: هیچوقت مغرور نشدم و نخواهم شد و همیشه شکرگذار تک تک نعمتهایی که خدا بهم داده هستم و خواهم بود چون تو این جایگاه ای (پرسپولیس)که هستیم همه آرزو دارن یه روز لمسش کنن پس مطمعنا قدردان این جایگاهی که خدا بهم داده هستم. تنها کاری که هم از بنده حقیر بر میاد احترام گذاشتن به تک تک شما عزیزاست و فکر نکنم تا حالا غیر از اینم بوده باشه

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید