علیرضا بيرانوند بالاتر از نویر و دخیا | تماشاچی
کد خبر:46551
پ
cover_1440

علیرضا بیرانوند بالاتر از نویر و دخیا

علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره ۱ تیم ملی کشورمان با بسته نگه داشتن دروازه ش مقابل کامبوج به رکورد شگفت انگیزی رسیده است که او را بالاتر از گلرهای مطرح جهان قرار می دهد.     علیرضا بیرانوند بالاتر از نویر و دخیا   اگر بازی‌های دوستانه را در نظر نگیریم، تیم ملی بعد از […]

علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره ۱ تیم ملی کشورمان با بسته نگه داشتن دروازه ش مقابل کامبوج به رکورد شگفت انگیزی رسیده است که او را بالاتر از گلرهای مطرح جهان قرار می دهد.

 

 

علیرضا بیرانوند بالاتر از نویر و دخیا

 

علیرضا بیرانوند بالاتر از نویر و دخیا

اگر بازی‌های دوستانه را در نظر نگیریم، تیم ملی بعد از جام جهانی در ٨ بازی رسمی اخیر خود با بیرانوند فقط مقابل ژاپن دروازه خود را باز شده دیده‌ و در ٧ بازی بیرانوند موفق به ثبت کلین‌شیت شده است.

رکورد ٨٨ درصد کلین‌شیت و دریافت فقط ٣/٠ گل در هر بازی ملی رسمی و مهار ٣ پنالتی از ۴ پنالتی اخیری که در یک سال اخیر به ضرر تیم ملی گرفته شده، رکوردی غیرقابل باور محسوب می‌شود که برای درک اهمیت رکورد بیرانوند، عملکرد ٢ دروازه‌بان برجسته دنیا در ‌۲۰ بازی ملی رسمی گذشته را بررسی می‌کنیم.

به عنوان مثال داوید دخیا دروازه‌بان شماره یک اسپانیا در ١۴ بازی ملی رسمی اخیر خود ۵ کلین‌شیت داشته و ١٢ گل دریافت کرده است. مانویل نویر دروازه‌بان صاحب‌نام آلمانی‌ها هم در ١۴ بازی اخیر ملی رسمی آلمان فقط ۵ کلین‌شیت داشته و ٢٢ بار دروازه خود را باز شده دیده است؛ آماری که نشان می‌دهد بیرانوند در یک سال اخیر از نظر آماری به مراتب بهتر از ٢ دروازه‌بان بزرگ دنیای فوتبال ظاهر شده است/

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید