کد خبر:36649
پ
علت وقت کشی مدیران استقلال در جذب بازیکنان شفر چیست؟

علت وقت کشی مدیران استقلال در جذب بازیکنان شفر چیست؟

در حالی که بسیاری از تیم ها پرونده نقل و انتقالات خود را بسته اند و لیست خروجی و ورودی خود را شناخته اند اما در کمال حیرت، اتفاقات ابتدای فصل بار دیگر در نیم فصل در استقلال تهران در حال تکرار است و وقت کشی بی مورد مدیران این تیم در جذب نفرات مد […]

در حالی که بسیاری از تیم ها پرونده نقل و انتقالات خود را بسته اند و لیست خروجی و ورودی خود را شناخته اند اما در کمال حیرت، اتفاقات ابتدای فصل بار دیگر در نیم فصل در استقلال تهران در حال تکرار است و وقت کشی بی مورد مدیران این تیم در جذب نفرات مد نظر سرمربی استقلال، قطعاً بار دیگر به این تیم در نیم فصل دوم ضربه خواهد زد. به نظر شما علت وقت کشی مدیران استقلال در جذب بازیکنان شفر چیست؟

 

 

آشنایی با معراج پورتقی هافبک مهاجم گلزن امیدهای استقلال

 

علت وقت کشی مدیران استقلال در جذب بازیکنان شفر چیست؟

 

علت وقت کشی مدیران استقلال در جذب بازیکنان شفر چیست؟

 

هواداران استقلال هنوز فراموش نکرده اند که در ابتدای فصل، با وقت کشی بی مورد در جذب مامه تیام و جپارف تنها فرصت نقل و انتقالاتی آبی پوشان از دست رفت و مدیریت جدید این تیم نیز با دستپاچگی تمام، اقدام به جذب ۴ بازکین جدید به نام های الحاجی گرو، مرتضی تبریزی، مارکوس نیومایر و همام طارق کرد که حداقل ۳ نفر از این لیست ۴ نفره به کار استقلال نیامدند و در نهایت تا این لحظه نیز نیومایر و گرو از این تیم جدا شده اند تا نمره منفی در کارنامه مدیران جدید استقلال ثبت شود. ناکارآمدی بازیکنان مذکور از همان ابتدا مشخص بود چرا که آنها دیر به تیم اضافه شده بودند و برای هماهنگی با تیم زمان نیاز داشتند و این هماهنگی تاکتیکی اصولاً می بایست در تمرینات آماده سازی پیش فصل انجام می شد ولی آنها در خلال بازیها به استقلال اضافه شدند و اکنون نیز در نیم فصل دوم بار دیگر شاهد تکرار اتفاقات نیم فصل اول هستیم و وقت کشی عجیبی در جذب بازیکنان مد نظر شفر صورت می گیرد و علی رغم اینکه فتحی سرپرست استقلال عنوان کرده که با جپارف به توافقاتی رسیده اند اما این بازیکن شب گذشته برای همیشه آب پاکی را به روی دستان هواداران و مدیران استقلال ریخت و در پستی اینستاگرامی ضمن گلایه از مدیران استقلال اعلام کرد تا زمانی که کل طلبش پرداخت نشود، به استقلال باز نمی گردد.

 

از طرف دیگر بیانیه شفر علیه خطیر و فتحی نیز یکی دیگر از موضوعات قابل تامل شب گذشته حول باشگاه استقلال بود و در کمال شگفتی شاهد این مسئله هستیم که خطیر و فتحی علی رغم ادعاهای بزرگ خود، بدون هماهنگی با سرمربی تیم مستقیماً به سراغ مذاکره با بازیکنی به نام پابلو سزار ولاسکز رفته اند و این در حالی است که شفر اصلا این بازیکن را در لیست خرید خود قرار نداده بود!

اینکه چطور دعوتنامه استقلال به پابلو ولاسکز با نام علی خطیر سر از خبرگزاری فارس در آورده خود جای سوال دارد اما سوال اصلی تینجاست که خطیر با چه مجوزی بدون هماهنگی با سرمربی به سراغ مکاتبه با بازیکنی که در لیست شفر حضور نداشت رفته است؟

 

خطیر که در صحبتهای مظلوم نمایانه خود مدعی شده بود آنها با ۲۰ بازیکن خارجی صحبت کرده اند مدعی شد که بازیکنان خارجی به ایران نمی ایند! او در حالی این ادعا را مطرح کرد که بودجه استقلال و پرسپولیس برای خرید بازیکن خارجی حداکثر ۶۰۰ هزار دلار است و این در حالیست که خطیر به سراغ گزینه هایی با قیمت بالای ۱ میلیون دلار رفته است و خروجی این مذاکرات مشخص است : جواب منفی به حضور در ایران ! چرا که بازیکنی که قیمتش ۱ میلیون دلار است هرگز حاضر نمی شود با قیمتی کمتر در تیم دیگری (چه ایرانی چه غیر ایرانی) توپ بزند.

در هر صورت تناقض های گفتاری مدیران استقلال در این خصوص، هواداران این تیم را مکدر کرده و با امروز و فردا کردن و اتلاف وقت در پروسه جذب بازیکن خارجی مسلماً بار دیگر شاهد افت استقلال در نیم فصل دوم خواهیم بود.

 

شاید بهتر باشد مدیران استقلال به جای بازی رسانه ای با اسامی خارجی، به سراغ گزینه های داخلی همچون معراج پورتقی ذکریا مرادی و …. بروند چرا که این بازیکنان توانایی فنی خود را ثابت کرده اند و اگر فرصتی که در اختیار بازیکن خارجی قرار داده می شود در اختیار این بازیکنان جوان قرار داده شود، شاید مجتبی جباری و آندو تیموریان و فرهاد مجیدی دیگری در نیم فصل دوم ظهور کنند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علی ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۴۹ بعد از ظهر

    خوشم میاد خودتون رو واسه کیسه کش ها جر میدیئ!!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید