کد خبر:39323
پ
photo_۲۰۱۹-۰۴-۱۳_۲۲-۳۳-۳۹

علت اخراج علیاری از تیم سایپا فاش شد

علی دایی با احترام به تصمیم باشگاه سایپا رضا علیاری را از این تیم اخراج کرد.     علت اخراج علیاری از تیم سایپا فاش شد تیم فوتبال سایپا تهران از ساعت ۱۹ امروز (پنج شنبه) در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف سپاهان اصفهان رفت و […]

علی دایی با احترام به تصمیم باشگاه سایپا رضا علیاری را از این تیم اخراج کرد.

 

 

علت اخراج علیاری از تیم سایپا فاش شد

علت اخراج علیاری از تیم سایپا فاش شد

تیم فوتبال سایپا تهران از ساعت ۱۹ امروز (پنج شنبه) در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف سپاهان اصفهان رفت و در نهایت با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب میهمان خود شد.

یکی از نکات عجیب این بازی غیبت رضا علیاری، مدافع میانی سایپا بود که در ابتدا این شائبه مطرح شد که شاید علی دایی به دلیل اشتباهات او در بازی با پرسپولیس قید استفاده از علیاری را زده و حتی او را در فهرست بازیکنان ذخیره تیمش برای بازی با سپاهان هم قرار نداده است.

با این وجود دایی در نشست خبری پس از بازی با سپاهان دلیل غیبت علیاری را فاش کرده و اظهار داشت: علیاری به دلیل درگیری با یکی از عوامل باشگاه سایپا با تصمیم مدیران این باشگاه برای بازی با سپاهان از تیممان اخراج شد. تصمیمات غلطی در این زمینه اتخاذ شد تا ما نتوانیم‌ از علیاری استفاده کنیم. به دلیل رعایت مسائل اخلاقی از او صرف‌ نظر کردیم چرا که مسائل اخلاقی برای ما مهمتر از نتیجه است. با اینکه در خط دفاعی بازیکن خاصی نداریم، اما تابع باشگاهیم و به دلیل بی‌احترامی او را کنار گذاشتیم. البته عامل اخراج علیاری افراد دیگری هستند که آن‌ها هم از باشگاه اخراج شدند. در کل حق نداریم به کسی بی احترامی کنیم.

با این وجود هفته کابوس وار علیاری تکمیل شد و این مدافع پس از اتهام‌هایی که برخی‌ها پس از بازی با پرسپولیس علیه او در فضای مجازی مطرح کردند از تیم سایپا هم اخراج شد.

پی نوشت: گفتنیست رضا علیاری مدافع میانی سایپا که دو فصلی بود مد نظر برانکو ایوانکویچ قرار داشت، با اشتباهات عجیب خود در دیدار مقابل پرسپولیس نیز زمینه ساز شکست تیمش مقابل پرسپولیس بود و برخی شایعات حاکی از آن است که علت مصاحبه پیش از بازی دایی در مورد ورود سپاه و اطلاعات به مبالغ واریزی به حساب بازیکنان یا اطرافیان آنها، و خرید بازیکن توسط برخی تیمها در کوران مسابقات، همین بازیکن بوده است که باید منتظر ماند و دید سرانجام این بازیکن جنجالی چه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید