کد خبر:38279
پ
photo_2019-02-27_10-09-09

عابربانک پرسپولیس با لباس زندان در دادگاه + عکس

حسین هدایتی که روزگاری با ولخرجی های نامحدود خود در فوتبال و به طور خاص برای تیم پرسپولیس شهرت زیادی برای خود کسب کرده بود، لحظاتی پیش با لباس زندان وارد دادگاه انقلاب شد تا در خصوص اتهامات وارده در مورد بدهی های سنگین خود به سیستم بانکی و دور زدن قانون به انحا مختلف […]

حسین هدایتی که روزگاری با ولخرجی های نامحدود خود در فوتبال و به طور خاص برای تیم پرسپولیس شهرت زیادی برای خود کسب کرده بود، لحظاتی پیش با لباس زندان وارد دادگاه انقلاب شد تا در خصوص اتهامات وارده در مورد بدهی های سنگین خود به سیستم بانکی و دور زدن قانون به انحا مختلف در محضر قانون پاسخگو باشد.

 

اعترافات حسین هدایتی در مورد نحوه جذب دو بازیکن برای پرسپولیس

 

عابربانک پرسپولیس با لباس زندان در دادگاه + عکس

 

عابربانک پرسپولیس با لباس زندان در دادگاه + عکس

 

هدایتی که بارها با پولهای مشکوک الوصول خود به انحا مختلف به باشگاه پرسپولیس در جذب بازیکنان متعدد کمک کرده بود احتمالاً می بایست در خصوص این موارد نیز در جلسات بعدی پاسخگو باشد و مدیران سابق پرسپولیس نیز می بایست در خصوص نحوه همکاری و اخذ پول از این فرد به افکار عمومی جواب دهند.

حراج تابستانه

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • عباس ۸ اسفند ۱۳۹۷ / ۷:۳۳ بعد از ظهر

    سلام، اون موقع ها که همه می پرسیدند این آقای هدایتی این همه پول را از کجا آورده که اینطور راحت تو تیم پرسپولیس داره خرج میکنه؟! آقای پروین می گفت حالا یکی پیدا شده می خواد به این فوتبال کمک کنه شما سین جیمش کنید(نقل به مضمون)

  • راههای شاد بودن - نودی ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ / ۸:۵۵ بعد از ظهر

    بی نظیر بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید