ضد تبلیغ اسلام در تمرین استقلال + عکس | تماشاچی
کد خبر:45515
پ
ضد تبلیغ اسلام در تمرین استقلال + عکس

ضد تبلیغ اسلام در تمرین استقلال + عکس

در حالی که مبلغان دینی ادیان مختلف در جهان سعی در تبلیغ دین خود به بهترین شکل ممکن هستند، در چند روز گذشته یکی از به ظاهر مبلغان دین اسلام در تمرین استقلال حاضر شد و شروع به اجرای مراسم نوحه خوانی و عزاداری کرد که این مورد با تعجب کادر فنی خارجی استقلال همراه […]

در حالی که مبلغان دینی ادیان مختلف در جهان سعی در تبلیغ دین خود به بهترین شکل ممکن هستند، در چند روز گذشته یکی از به ظاهر مبلغان دین اسلام در تمرین استقلال حاضر شد و شروع به اجرای مراسم نوحه خوانی و عزاداری کرد که این مورد با تعجب کادر فنی خارجی استقلال همراه شد.

 

ضد تبلیغ اسلام در تمرین استقلال + عکس

 

انتشار عکس هایی از گابریل کالدرون در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در یک هیئت عزاداری موجب شد تا باشگاه استقلال نیز از قافله عقب نماند و این مورد را به تمرین این تیم تسری دهد! در همین مورد ساده می توان به ضعف مدیریت شدید در استقلال و البته قدرت مدیریت در پرسپولیس پی برد چرا که مکان و زمان چنین مراسمی قطعاً در نظر مخاطب اثر گذار خواهد بود و بدون تردید با اجرای بد موقع این مراسم، ذهنیتی تاریک از اسلام نزد کادر فنی و بازیکنان خارجی استقلال نقش بسته است و این بر خلاف باورهای دینی ماست که نظم و قاعده را به ما یاد داده است.

 

 

مثلی وجود دارد که می گوید اگر قصد تخریب یک باور را دارید، به بدترین شکل ممکن از ان دفاع کنید و آن را تبلیغ کنید که به نظر می رسد روحانی که در تمرین استقلال حاضر شد تا مراسم عزاداری را وسط تمرین استقلال به انجام برساند، دقیقاً اینکار را برای اسلام انجام داد!!!

 

پی نوشت: متاسفانه برخی رفتارهای به ظاهر مسلمانان مایه شرمساری است و فعالیتهای افراطی آنها، تنها موجب ترسیم چهره ای افراطی در بین غیرمسلمانان می شود. آیا واقعاً باشگاه استقلال که قصد برگزاری عزاداری با حضور بازیکنان و کادر فنی تیمش را داشت، نمی توانست به صورت دسته جمعی در ساعتی خاص این مراسم را در مکان و زمانی مناسب تر برگزار کند؟

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید