کد خبر:38426
پ
جریمه+رانندگی

شکایت نیروی انتظامی از فرهاد مجیدی در دست بررسی

به نظر می رسد جنجال خودخواسته فرهاد مجیدی و افسر نیروی انتظامی در حیم انجام وظیفه تمامی ندارد و عذرخواهی مجیدی از ناجا برای پایان درگیری لفظی محبوب استقلالی ها و افسری که منتسب به هواداری پرسپولیس است، کفایت نکرد و نیروی انتظامی قصد دارد در خصوص شکایت از فرهاد مجیدی تصمیم گیری کند.   […]

به نظر می رسد جنجال خودخواسته فرهاد مجیدی و افسر نیروی انتظامی در حیم انجام وظیفه تمامی ندارد و عذرخواهی مجیدی از ناجا برای پایان درگیری لفظی محبوب استقلالی ها و افسری که منتسب به هواداری پرسپولیس است، کفایت نکرد و نیروی انتظامی قصد دارد در خصوص شکایت از فرهاد مجیدی تصمیم گیری کند.

 

شکایت نیروی انتظامی از فرهاد مجیدی در دست بررسی

 

شکایت نیروی انتظامی از فرهاد مجیدی در دست بررسی

 

در حالی که پلیس با تایید سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعتی مجیدی در بزرگراه مدرس تهران که حداکثر سرعت در آن زمان از شب ۸۰ کیلیومتر در ساعت است، او را وادار به عذرخواهی از ناجا کرده اما واکنش سلبریتی های دیگر در حمایت از مجیدی، نیروی انتظامی را در موضعی دفاعی قرار داده و به نظر می رسد دوستان قصد دارند با شکایت از مجیدی او را حسابی تنبیه کنند.

 

در همین ارتباط، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد، مجیدی در برابر قانون مقاومت کرده است و برابر قانون با او رفتار می شود. او در ادامه صحبتهایش اعلام کرد، امروز برای شکایت از مجیدی تصمیم گیری می‌شود چرا که او در برابر قانون مقاومت کرده است.  او ضمن ابراز تاسف از رفتار مجیدی افزود، هیچ شهروندی بدون اجازه نمی‌تواند از هیچ شهروندی فیلم و عکس بگیرد و بدون اجازه منتشر کند.

سردار سلیمانی در ادامه افزود، ما در هیچ جا در حمایت و صیانت از مأمور پلیس کوتاه نیامده و نمی‌آییم و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 

شکایت نیروی انتظامی از فرهاد مجیدی در دست بررسی

 

گفتنیست سلبریتی های زیادی از جمله مهناز افشار به حمایت و دفاع از فرهاد مجیدی در خصوص رفتار زشت و زننده برخی مامورین راهور نیروی انتظامی در حین جریمه کردن رانندگان پرداختند و به نظر می رسد همین موضوع باعث افزایش خشم مسئولین ارشد ناجا در انعکاس رفتار زشت افسر خود شده است و در اقدامی متقابل قصد دارند، مجیدی را مقصر تمام عیار این اتفاق معرفی کنند و این در حالیست که اگر به سوابق افسر فوق و درخواست تست الکل از رانندگان متخلف توسط او رجوع شود، مشاهده می کنیم که او تنها صرفاً به واسطه لجبازی با فرهاد مجیدی که اقدام به فیلم گرفتن از ادبیات نامناسب او داشت، از او درخواست تست الکل کرده است وگرنه در بسیاری از موارد، چنین درخواستی از سوی افسر راهور از راننده متخلف نمی شود.  اینکه دوستان به دنبال اجرای قانون هستند امری پسندیده است اما بهتر نیست با مامورین بد اخلاق خود در مواجهه با رانندگان نیز برخورد نمایند؟

 

پی نوشت : مردم عادی میبایست با دیدن پلیس احساس آرامش کنند نه اینکه از ترس برخورد بد برخی مامورین اجرای قانون، از حداقل حقوق اولیه شهروندی خود چشم پوشی نمایند. مسلماً فردی که از سرعت مجاز تخلف کرده، جانی یا قاتل یا تبهکار حرفه ای نیست و مامورین راهور به هیچ عنوان حق ندارند با ادبیات نامناسب به استقبال متخلفین از این نوع بروند.

حراج تابستانه

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • ابن فوتبال ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ / ۳:۱۶ بعد از ظهر

  اینقدر که سرعت غیر مجاز فرهاد مجیدی امروز در رسانه ملی خبرساز شد،اختلاس،پولشویی،خیانت در امانت و کسب درآمدهای نامشروع هدایتی خبر ساز نشد!

 • علی ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ / ۶:۴۴ بعد از ظهر

  مهناز افشار همون کسیه شوهرش داروی فاسد اورد ایران و با جون کلی از مردم بازی کرد و صداش در نیومد
  سلبریدی حکومتی

 • فرشاد ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۳ بعد از ظهر

  حساب ف مجیدی از مجموعه بزرگ استقلال جداس
  وقتی پلیس با مادر… هر چه تمام تر مردومو میزد کسی صداش در نیومد حالا تز روشن فکری در اورده
  ناجا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید