کد خبر:40000
پ
۱۰۱۵۶۴۸

شکایت حقوقی از مدیر شبکه ۳ به دلیل حذف برنامه نود فردوسی پور

به نظر می رسد حواشی حذف ناگهانی برنامه نود از کنداکتور برنامه های شبکه ۳ تمامی ندارد و پس از پروپاگاندای رسانه ای که در حمایت از عادل به راه افتاد، اینبار یک وکیل دادگستری با طرح دعوی نسبت به این موضوع، خواهان بازگشت سریع فردوسی پور و برنامه نود به شبکه ۳ شده است. […]

به نظر می رسد حواشی حذف ناگهانی برنامه نود از کنداکتور برنامه های شبکه ۳ تمامی ندارد و پس از پروپاگاندای رسانه ای که در حمایت از عادل به راه افتاد، اینبار یک وکیل دادگستری با طرح دعوی نسبت به این موضوع، خواهان بازگشت سریع فردوسی پور و برنامه نود به شبکه ۳ شده است.

 

 

مشروح تصمیمات شورای نظارت بر صدا و سیما

 

شکایت حقوقی از مدیر شبکه ۳ به دلیل حذف برنامه نود فردوسی پور

 

رایان تفضلی در لیست خرید پرسپولیس

این وکیل دادگستری گفت: برنامه نود علاوه بر بررسی حواشی فوتبال توانست با فسادهای پیرامون آن نیز مبارزه کند و باعث ارتقای سطح داوری و فواتبال کشور شود.

وی در ادامه افزود: از جمله دستاوردهای برنامه نود می توان به جذب بیننده، ارتقای سطح کیفی فوتبال کشور، ارتقای سطح داوری، مبارزه با فساد در فوتبال، ایجاد اشتغال و علاقه مندی جوانان ایرانی به ورزش اشاره کرد.

این وکیل در ادامه نیز تصریح کرد: تجهیز مناطق محروم ایران به وسایل ورزشی و استعدادیابی از دیگر اقدامات مهم این برنامه پر بیننده بوده است.

وی خاطر نشان کرد: مدیر شبکه سوم سیما با اقدام غیرکارشناسانه اش بعد از پخش ۲۰ سال این برنامه میلیون ها بیننده را از یک برنامه محبوب محروم کرد و تمام افراد مشهور و معروف فوتبالی و غیر فوتبالی این اقدام غیر کارشناسانه را رد و محکوم کردند.

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید