کد خبر:30295
پ
DnOw3QRXoAAqkdW

شوک به فوتبال جهان در ۲۰۲۰؛ لیونل مسی در تیم میامی دیوید بکهام

بر طبق گزارشات موثق، لیونل مسی قصد دارد در سال ۲۰۲۰ برای همیشه بارسلونا را ترک کند و سالهای پایانی فوتبال خود را در کشوری دور از هیاهو سپری کند.   راز لوگوی جدید تیم دیوید بکهام چیست؟   شوک به فوتبال جهان در ۲۰۲۰؛ لیونل مسی در تیم میامی دیوید بکهام     مسی […]

بر طبق گزارشات موثق، لیونل مسی قصد دارد در سال ۲۰۲۰ برای همیشه بارسلونا را ترک کند و سالهای پایانی فوتبال خود را در کشوری دور از هیاهو سپری کند.

 

راز لوگوی جدید تیم دیوید بکهام چیست؟

 

شوک به فوتبال جهان در ۲۰۲۰؛ لیونل مسی در تیم میامی دیوید بکهام

 

شوک به فوتبال جهان در 2020؛ لیونل مسی در تیم میامی دیوید بکهام

 

مسی که در ابتدا قصد داشت به چین برود تا علاوه بر بازی به دور از هیاهوی فوتبال سطح اول جهان، پول خوبی نیز به دست آورد اخیرا با پیشنهاد وسوسه کننده دیوید بکهام، مالک تیم میامی آمریکا رو به رو شده است و نزدیکان به مسی اعلام کرده اند اگر این پیشنهاد همچنان پابرجا باشد، مسی چشم بسته آن را قبول خواهد کرد.

 

گفتنیست لیگ آمریکا در سالهای اخیر، پذیرای بسیاری از فوتبالیستهای معروف جهان که دوران بازنشستگی خود را طی می کنند بوده است و مسی نیز دوست دارد چنین اتفاقی برای او رقم بخورد؛ گفته می شود دیوید بکهام قصد دارد تیم کهکشانی خود را با حضور دو فوق ستاره فوتبال جهان یعنی مسی و رونالدو در کنار یکدیگر تشکیل دهد و شاید این برای اولین بار در تاریخ فوتبال جهان باشد که مسی و رونالدو در کنار هم برای یک هدف توپ بزنند!

 

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • باواریا ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۰ قبل از ظهر

    پشمااااام
    مسی نرو
    همون بارسا بمون اسطوره شو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید