شروع بحران در پرسپولیس با جذب کنعانی زادگان | تماشاچی
کد خبر:42858
پ
شروع بحران در پرسپولیس با جذب کنعانی زادگان

شروع بحران در پرسپولیس با جذب کنعانی زادگان

روز گذشته حسین کنعانی زادگان مدافع جنجالی فوتبال ایران بار دیگر به تیم سابقش پرسپولیس بازگشت تا احتمالاً شاهد شکل گیری حواشی جدیدی در پرسپولیس باشیم.   آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس   شروع بحران در پرسپولیس با جذب کنعانی زادگان     اینکه حسین کنعانی زادگان با نظر چه کسی جذب شده، در […]

روز گذشته حسین کنعانی زادگان مدافع جنجالی فوتبال ایران بار دیگر به تیم سابقش پرسپولیس بازگشت تا احتمالاً شاهد شکل گیری حواشی جدیدی در پرسپولیس باشیم.

 

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

 

شروع بحران در پرسپولیس با جذب کنعانی زادگان

 

شروع بحران در پرسپولیس با جذب کنعانی زادگان

 

اینکه حسین کنعانی زادگان با نظر چه کسی جذب شده، در جای خود مورد سوال است اما اینکه سرمربی پرسپولیس بدون توجه به پتانسیل نفری فعلی پرسپولیسی ها اقدام به جذب کنعانی زادگان ملی پوش کرده را خود کالدرون باید جوابگو باشد چرا که مسئولیت فنی این اتفاق در نهایت با او است.

 

در حال حاضر پرسپولیس با نفراتی همچون سید جلال حسینی، محمد انصاری، محمد نادری، شجاع خلیل زاده قادر به پر کردن پست دفاع وسط در مقاطع مختلف فصل هست و تا پیش از کنار گذاشتن ربیع خواه نیز این بازیکن هم قادر به بازی کردن در این پست بود و برانکو در اوج محرومیت نقل و انتقالاتی تیمش نیز با همین بضاعت هرگز نیازی به مدافع جدید حس نکرد.

 

اما جذب یکباره یک مدافع ملی پوش و جوان در واقع سیگنالی برای بازیکنان به ظاهر فیکس پرسپولیس است که آنها دیگر در حاشیه امن قرار ندارند و احتمالاً کالدرون روی کاپیتان سرخ ها یعنی سید جلال حسینی با ۳۷ سال سن، نظر مثبتی ندارد که اقدام به جذب مدافعی ملی پوش کرده است. تا پیش از این نیز شایعاتی در خصوص حضور سید جلال حسینی در لیست مازاد پرسپولیس به گوش می رسید اما قرارداد سه  ساله او با پرسپولیس مانع از قطع همکاری باشگاه با وی می شد و شاید در فصل نوزدهم، سید جلال حسینی را نیمکت نشین مدافع ملی پوشی به نام کنعانی زادگان ببینیم چرا که هیچ عقل سلیمی این موضوع را نمی پذیرد که در مقطع کنونی کنعانی زادگان نیمکت نشین باشد و تنها پستی که او قادر به ایفای نقش در آن است هم یکی از دو مدافع مرکزی پرسپولیس است که سند یکی از آنها به نام شجاع خلیل زاده خورده و برای پست دیگر، رقابت سنگینی بین سید جلال حسینی، محمد انصاری، محمد نادری و کنعانی زادگان وجود دارد. با فرض اینکه شایان مصلح یا محمد نادری در پست دفاع چپ به کار گرفته شوند باز هم ترافیک شدیدی در بخش مرکزی دفاع پرسپولیس دیده می شود که احتمالاً سن بالای سید جلال حسینی پوئن منفی برای او محسوب شده و او را از ترکیب اصلی دورتر خواهد کرد.

 

در هر صورت باید منتظر ماند و تبعات این تصمیم عجیب کادر فنی پرسپولیس را در فصل ۹۸/۹۹ دید چرا که برانکو ایوانکویچ همواره بر توازن نیروها در پستهای مختلف اصرار و تاکید داشت و از ترافیک بازیکنان در پستهای مختلف دوری می کرد تا حواشی نیمکت نشینی ستاره ها  را از تیمش دور کند؛ حال با وضعیتی در پرسپولیس مواجهیم که این تیم در پستی اقدام به جذب بازیکن کرده که بر روی کاغذ نیاز ضروری برایش احساس نمی شد.

 

از این گذشته سابقه حضور کنعانی زادگان در استقلال و کری خوانی او برای هواداران پرسپولیس نیز یکی دیگر از موارد حاشیه ای است که حضور این بازیکن، به پرسپولیس تزریق خواهد کرد.

 

به واقع چه کسی خواهان کنعانی زادگان در پرسپولیس بود؟ آیا پرسپولیس در چند فصل گذشته مشکلی از بابت خط دفاعی احساس کرده که کادر فنی این تیم اقدام به تقویت آن کردند؟

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • امیر ۱۷ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۲ بعد از ظهر

    اساسا سوال من ازشما جناب نگارنده این مطلب اینه که آیا درایران زندگی میکنی؟واگه زندگی میکنی مسایل فوتبالو تعقیب میکنی؟باچه منطق واستدلالی به این نتیجه رسیدی که سنددفاع وسط تیم بنام شجاع خورده وحتما ازنظرشما سیدجلال که همین الان همه تیمها براش باوجودسن بالاش فرش قرمزپهن میکنن،وبه گواه آماربالاترین نقش درقهرمانیهای سالهای اخیرپرسپولیس به جرات متعلق به سید میباشه حتی بیسترازبرانکوودلیلشم اینه که درفصل اول بدلیل فقدان حضورش درتیم وعدم وجودفرماندهی درخط دفاع وبطبع آن درکل تیم موفق به قهرمانی نشدیم وعیناهردفعه ای که سیدجلال به هردلیلی حضورنداشت تیم دچاریک معضل اساسی میشدمثل افتضاح الاهلال،حالا چراسندهمچین پستی روبنام شجاع خلیل زاده زدی خداعالمه،سیدجلال حسینی روح قهرمانی هرتیمیه که درکالبدش دمیده میشه واینو نه ازسرتعصب بلکه ازبعد آماروالبته فنی میگم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید