کد خبر:33172
پ
شانس بزرگ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

شانس بزرگ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را آماده نبرد نهایی با کاشیما انتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۷۲۰۱۸ می کند که از شانس بزرگی برای رقابتهای فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا برخوردار است. در ادامه به شانس بزرگ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ می پردازیم.     مرور تاکتیک بردن کاشیما […]

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را آماده نبرد نهایی با کاشیما انتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۷۲۰۱۸ می کند که از شانس بزرگی برای رقابتهای فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا برخوردار است. در ادامه به شانس بزرگ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ می پردازیم.

 

 

مرور تاکتیک بردن کاشیما و قهرمانی در آسیا

 

شانس بزرگ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

 

شانس بزرگ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2019

 

همانطور که میدانید، در قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا تیمهای شرق و غرب با هم قرعه گشی خواهند شد و ۴ تیم از غرب و ۴ تیم از شرق آسیا، سر گروه های هشت گروه لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید خواهند بود.

 

فارغ از اینکه سهمیه ایران ۳+۱ می شود و یا ۲+۲، در نهایت پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ برتر ایران و فینالیست لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری، قطعاً یکی از سر گروه های قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۹ خواهد بود که شانس این تیم برای صعود از مرحله گروهی را افزایش خواهد داد.

 

با توجه به سیدبندی رقابتها، بسیار بعید است که از ایران، نماینده دیگری در سید ۱ قرار بگیرد و استقلال که قهرمان جام حذفی فصل گذشته به حساب می آید در سید ۲ رقابتها قرار خواهد گرفت و از سه کشور عربستان، امارات و قطر نیز ۳ تیم قهرمان لیگ این کشورها در سید ۱ قرار خواهند گرفت که الهلال، الدحیل و العین خواهند بود.

 

با توجه به قوانین جدید لیگ قهرمانان آسیا که ازفصل ۲۰۱۸/۲۰۱۹ اجرا می شود؛ به نظر می رسد کار پرسپولیس برای صعود از مرحله گروهی ساده تر از بقیه تیمهای ایرانی باشد چرا که از هم گروهی با غولهای غرب و شرق فوتبال باشگاهی آسیا در مرحله گروهی فرار کرده است و تیمهای به مراتب ساده تر در گروه پرسپولیس قرار خواهند گرفت.

 

تنها خطری که می تواند پرسپولیس را تهدید کند، قرار گرفتن تیم گوانگ زوی چین در گروهش است که در فصل اخیر لیگ چین در رده دوم قرار گرفت و در سید ۲ رقابتها قرار می گیرد و شانگهای از چین در سید ۱ قرار داده شده است.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • مهدی ۱۷ آبان ۱۳۹۷ / ۱۱:۳۰ بعد از ظهر

    ولی یه بار خمارلو گفته بود شرق ئ غرب امسال جدا قرعه کشی میشن که.لینک خبر تصمیم گیری نهایی رو میذارید؟

    • مدیر ۱۸ آبان ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۰ قبل از ظهر

      سلام . بله هنوز خیلی چیزا مشخص نیست و تصمیم گیری در زمان اعلام رنکینگ نهایی کشورها انجام میشه . همون موقعی که سهمیه تیمها رو برای فصل ۲۰۱۹ اعلام میکنن، ادغام یا عدم ادغام هم اعلام میکنن که به نظر می رسه قراره ادغام بشن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید