کد خبر:39004
پ
سیدمهدی-رحمتی-علی-علیپور

سوء مدیریت استاد فتحی در استقلال | علت رسانه ای شدن جرایم چه بود؟

در حالی که هواداران استقلال در حال فراموش کردن شکست تلخ دربی ۸۹ و اتفاقاتش بودند، شب گذشته مدیریت ضعیف استقلال بار دیگر خودنمایی کرد و در اقدامی عجیب، جرایم برخی بازیکنان این تیم را که به زعم کادر مدیریت استقلال از مسببین اصلی شکست دربی بودند، رسانه ای کرد تا بحران جدیدی در اردوی […]

در حالی که هواداران استقلال در حال فراموش کردن شکست تلخ دربی ۸۹ و اتفاقاتش بودند، شب گذشته مدیریت ضعیف استقلال بار دیگر خودنمایی کرد و در اقدامی عجیب، جرایم برخی بازیکنان این تیم را که به زعم کادر مدیریت استقلال از مسببین اصلی شکست دربی بودند، رسانه ای کرد تا بحران جدیدی در اردوی آبی پوشان شاهد باشیم.

 

 

سندی که نشان می دهد پنالتی اسماعیلی در حالت عادی نیز گل نمی شد

 

سوء مدیریت استاد فتحی در استقلال | علت رسانه ای شدن جرایم چه بود؟

 

سوء مدیریت استاد فتحی در استقلال | علت رسانه ای شدن جرایم چه بود؟

 

اینکه دقیقاً چه اتفاقی در بین دو نیمه دربی ۸۹ در رختکن استقلال رخ داده و کدام بازیکنان با یکدیگر درگیری فیزیکی یا لفظی پیدا کرده اند هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما بر طبق شنیده ها، چنین اتفاقاتی رخ داده یکی از بازیکنان به پاتوسی توهین نژادپرستانه کرده و ایسما نیز در دفاع از پاتوسی وارد معرکه شده و فرشید باقری نیز در دفاع از فرشید اسماعیلی صحبتهای زشتی را نثار دو بازیکن سیاه پوست استقلال کرده و به همین منظور کادر فنی و مدیریت استقلال بازیکنانی را که با جنجال در بین دو نیمه باعث از بین رفتن تمرکز تیم شدند را نقره داغ کرد و نفراتی همچون پاتوسی و ایسما را جریمه نقدی و بازیکن تاثیرگذاری همچون فرشید باقری را با محرومیت تا اطلاع ثانوی نقره داغ کرد و در کمال تعجب این جرایم رسانه ای شد تا بار دیگر بازار شایعات و اخبار ضد و نقیض در این خصوص افزایش یابد.

 

شاید اکنون هواداران استقلال از خود بپرسند، به چه علت سید مهدی رحمتی فاصله ۱۰۰ متر را دوان دوان از دروازه خودی تا دروازه بیرانوند دویده تا به منشا بگوید، اسماعیلی ضربه را بزند! اکنون با از دست رفتن پنالتی اسماعیلی فشار روانی بر روی تیم افزایش یافت و بازیکنی همچون منشا و پاتوسی که خود را محق تر برای زدن ضربه پنالتی می دانستند طبیعتاً پس از گل نشدن پنالتی عصبی تر بازی را دنبال کرده و کارایی پائینی در زمین از خود نشان دادند. آیا اکنون سید مهدی رحمتی حاضر است رک و راست اتفاقاتی که در این بین رخ داده را بازگو نماید و به آنها بگوید که به چه علت در تعویض پنالتی زننده دخالت کرده است؟

 

مسلماً اگر بنا بر شناسایی مقصر شکست دربی ۸۹ باشد، سهم مهدی رحمتی با دخالت بی موردش کمتر از بقیه نیست؛ نکته ای که از دید کادر مدیریت استقلال مغفول ماند و بازیکنانی مشمول جریمه شدند که به واسطه تصمیم اشتباه رحمتی، در زیر فشار روانی شدید از خود واکنش نشان دادند.

 

در پایان اینکه سوء مدیریت فتحی و دوستانش در مدیریت استقلال بار دیگر هویدا شد چرا که حواشی این شکست در حال جمع شدن بود که او بار دیگر با رسانه ای کردن جریمه های عجیب برای برخی بازیکنان استقلال، بار روانی انواع و اقسام گمانه زنی های رسانه ای را در اردوی استقلال نگه داشت تا نشان دهد او اصول اولیه مدیریت را هم بلد نیست چه برسد به مدیریت در تیم بزرگی همچون استقلال با انواع و اقسام حواشی و اتفاقات پیش بینی نشده ! راستی  آقای فتحی درس مدیریت بحران را در دانشگاه با چه نمره ای پاس کرده اید؟

 

اکنون هر کدام از بازیکنانی که در این جرایم سهمی دارند به نوعی قصد دارند تا خود را از تقصیر تبرئه کرده و همین عامل باعث متشنج تر شدن فضای تیم در آستانه دیدارهای حساس پیش رو شده است؛ مصاحبه مدیربرنامه های پاتوسی در نقد حرکت رحمتی و توهین نژادپرستانه اسماعیلی نیز در همین راستا بود که طبیعتاً عاملی برای قطع همکاری زودهنگام این بازیکن موثر با استقلال خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید