کد خبر:31573
پ
DpBOZwJUwAEy1Y-

سرورهای گوگل پلاس خاموش شدند | لو رفتن اطلاعات ۵۰۰ هزار کاربر

گوگل طی خبری فوری اعلام کرد به دلیل سرقت اطلاعات ۵۰۰ هزار کاربر گوگل پلاس به ناچاز سرورهای google plus را خاموش کرده تا از فاجعه بیشتر جلوگیری شود.   سرورهای گوگل پلاس خاموش شدند | لو رفتن اطلاعات ۵۰۰ هزار کاربر   بدین ترتیب احتمال از دست رفتن اطلاعات و فالوورهای هزاران کاربر گوگل […]

گوگل طی خبری فوری اعلام کرد به دلیل سرقت اطلاعات ۵۰۰ هزار کاربر گوگل پلاس به ناچاز سرورهای google plus را خاموش کرده تا از فاجعه بیشتر جلوگیری شود.

 

سرورهای گوگل پلاس خاموش شدند | لو رفتن اطلاعات ۵۰۰ هزار کاربر

 

بدین ترتیب احتمال از دست رفتن اطلاعات و فالوورهای هزاران کاربر گوگل پلاس پس از این اتفاق وجود دارد و کاربرانی که قربانی این اتفاق شده اند، در اینترنت به دنبال راهی برای بازگرداندن فالوورهای میلیونی خود هستند.

 

گوگل پس از این اتفاق، ضریب امنیتی جیمل را به بالاترین حد ممکن خود رساند تا کاربران از خطر لو رفتن پسوردهای جیمیل خود در امان باشند. سیستم امنیتی داخلی Project Strobe در رصدی تصادفی به وجود حفره ای امنیتی در گوگل پلاس پی برده که برخی اپلیکیشن ها در سیستم عامل اندروید قادرند بدون اجازه کاربر، به اطلاعات شخصی کاربران در گوگل پلاس دسترسی پیدا کنند و پس از شناسایی این حفره امنیتی، گوگل فوراً سرورهای گوگل پلاس را از دسترش خارج کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید