سرخیو راموس و خنده دارترین معارفه تاریخ رئال مادرید | تماشاچی
کد خبر:42771
پ
سرخیو راموس و خنده دارترین معارفه تاریخ رئال مادرید

سرخیو راموس و خنده دارترین معارفه تاریخ رئال مادرید

این روزها باشگاههای بزرگ اروپایی برای بزرگ جلوه دادن خریدهای خود در فصل نقل و انتقالات سعی می کنند با برگزاری مراسم معارفه با شکوه از همان ابتدا به بازیکن جدید تیمشان اعتماد به نفس داده و هواداران را با او و مهارتهایش آشنا کنند. در باشگاه رئال مادرید نیز معارفه های زیادی اتفاق افتاده […]

این روزها باشگاههای بزرگ اروپایی برای بزرگ جلوه دادن خریدهای خود در فصل نقل و انتقالات سعی می کنند با برگزاری مراسم معارفه با شکوه از همان ابتدا به بازیکن جدید تیمشان اعتماد به نفس داده و هواداران را با او و مهارتهایش آشنا کنند. در باشگاه رئال مادرید نیز معارفه های زیادی اتفاق افتاده که کریستیانو رونالدو و ادن هازارد در زمره پر تماشاگرترین معارفه های بازیکنان فوتبال قرار گرفته اند اما از طرف مقابل خنده دارترین معارفه نیز به رئال مادرید اختصاص دارد چرا که در زمان مراسم معارفه سرخیو راموس، انواع و اقسام اتفاقات عجیب رخ داد و لباس نامتناسب راموس در آن زمان، حسابی سوژه رسانه ها شده بود. در ادامه توجه شما را به لحظاتی از معارفه عجیب راموس در سانتیاگو برنابئو جلب می نماییم.

 

 

سرخیو راموس و خنده دارترین معارفه تاریخ رئال مادرید

 

 

نکته جالب اینکه سرخیو راموس از سال ۲۰۰۵ در عضویت رئال مادرید است و در ۴۱۹ بازی برای این تیم ۵۹ گل به ثمر رسانده که آمار قابل توجهی برای یک مدافع به حساب می آید. او که اخیراً به جرگه متاهلین پیوسته این روزها برای اولین بار به مصر سفر کرده تا ماه عسل خود را در کشور فراعنه سپری کند. او که به انجام حرکات عجیب در زمین فوتبال شهرت دارد، در بیرون از زمین فوتبال نیز اینکونه است.

 

علت غیبت بازیکنان مشهور در مراسم ازدواج راموس

 

مراسم استقبال عجیب از راموس در مصر

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید