رضا شکاری پرسپولیس را دور زد | مقصد تراکتورسازی ؟ | تماشاچی
کد خبر:42893
پ
رضا شکاری

رضا شکاری پرسپولیس را دور زد | مقصد تراکتورسازی ؟

در روزهای اخیر شایعه انصراف پرسپولیسی ها از جذب با شائبه رضا شکاری در رسانه ها دیده شده و عکسی در فضای مجازی دست به دست می شود که نشان می دهد رضا شکاری به عضویت تیم تراکتورسازی تبریز در آمده است.   رضا شکاری پرسپولیس را دور زد؟     عکس رضا شکاری که […]

در روزهای اخیر شایعه انصراف پرسپولیسی ها از جذب با شائبه رضا شکاری در رسانه ها دیده شده و عکسی در فضای مجازی دست به دست می شود که نشان می دهد رضا شکاری به عضویت تیم تراکتورسازی تبریز در آمده است.

 

رضا شکاری پرسپولیس را دور زد؟

 

 

عکس رضا شکاری که پیراهن تراکتورسازی را در دست دارد در ساعات گذشته در بسیاری از صفحات مجازی دست به دست می شود که باید منتظر واکنش رسمی مسئولین تراکتورسازی و پرسپولیس نسبت به این اتفاق باشیم چرا که اگر جذب شکاری، مشکلی داشت، این بازیکن علی القاعده نمی تواند با تراکتورسازی نیز قرارداد امضا کند و اگر مشکلی نداشت هم باید علت کنسل شدن انتقالش به پرسپولیس را از مدیران این تیم جویا شد.

در هر صورت رضا شکاری که پیشتر از علاقه خود برای پیوستن به تیم محبو دوران کودکی اش پرسپولیس سخن گفته بود بهتر از هر فرد دیگری می تواند نسبت به اتفاقات اخیر توضیح دهد.

 

البته برخی نیز معتقدند نزدیک شدن وحید امیری به پرسپولیس مدیران این تیم را بر آن داشت تا قید جذب رشا شکاری را زده و مذاکرات جدی خود با امیری را دنبال کنند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • امیر ۱۸ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۷ بعد از ظهر

    حتی اگه مارک پرسپولیس بطوراتفاقی هم روبازیکنی بخوره آب ازلب ولوچه تیمهای دیگه ایران بخصوص تیمهایی مثل تراکتورکه رویای رسیدن به نزدیکیهای پرسپولیس بزرگ هم براشون افتخاربزرگی محسوب میشه،میریزه، واین موضوع کم کم داره تبدیل میشه به یه عرف برای بازیکنای جوان والبته دربورس که باروتوش کردن خودبوسیله نام بزرگ پرسپولیس که تیمهای اینچنینی روبمثابه یک گاوشیرده بدوشن…واین قصه درحداقل سه سال گذشته بارها وبارها تکرارشدوبازهم پتانسیل تکرار،روداره!بازیکن جدیدوستاره های پوشالی مبارک تیمهای درحسرت جایگاه پرسپولیس باشه،انشاالله که حداقل رقبای قابل احترامی باشن برخلاف تمام سالهای اخیربرای پرسپولیس تا کمی قهرمانیهای آیند بیشتره بچسبه به تمام فوتبالدوستان والبته پرسپولیسیهای بیشمار ایران وجهان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید